Warlimont

Gorzów Wlkp

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

W porządku, bez rewelacji

Książka zaczęła się rozsypywać po dłuższym użytkowaniu, była traktowana bardzo dobrze. Szkoda że jakość wykonania taka słaba.


W porządku, bez rewelacji

Książka po takim czasie użytkowania (zamówiona w 2k16), niektóre stonny zaczęły już powoli wypadać i odczepiać się samoczynnie. Ksiązka była traktowana b.dobrze i szanowana, jestem trochę zawiedziony jakością.


Dobry, solidny produkt

Książka sama w sobie jest bardzo dobrze wykonana, podczas czytania znalazłem delikatne błędy w tłumaczeniach (literówki. ) ale nie gryzą aż tak w oczy, pozatym książka sprawuje się dobrze.


W porządku, bez rewelacji

Zakupiłem książkę po przygodach z 4ed. która była dość średnia dla mnie i moich graczy, zagraliśmy już 5 sesji póki co poza problemami z dość nieczytelnym działem magii co utrudniło nam tworzenie postaci oraz paroma literówkami w książce nie mam innych zarzutów. Bardzo dobrej jakości wykonana książka, piękne ilustracje oraz solidna okładka.
Jedyne minusy to dział magii który jest strasznie nieczytelny oraz posiada nieintuicyjny sposób wyszukiwania zaklęć (lepszy by był podział zaklęć na klasy postaci i alfabetycznie, a nie podział tylko alfabetyczny.) Oraz książka dotarła do mnie odrapana? Posiada straszne rysy z tyłu, wykonane (jakimś tępym przedmiotem) Nie chciałem walczyć o wymianę ani o to nie robić problemów, wiadomo że coś takiego może się zdarzyć a ja nie jestem typem osoby schludnej.


Dobry, solidny produkt

Gramy i gramy, co innego by tu napisać. Książka w dobrym stanie, szybko dotarła, tylko polecić mi pozostało!


Red5

Liczba recenzji: 19

Nepp

Liczba recenzji: 9

Suzail

Liczba recenzji: 7

Leinadkes

Liczba recenzji: 39