POTF89

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

To pierwsza gra planszowa, w którą zagrałam będąc dorosłym człowiekiem i dzięki której zaczęło się moje planszowe hobby. Po rozgrywce ze znajomymi długo byłam pod ogromnym wrażeniem, że gra planszowa jest w stanie tak mocno porwać mnie swoją opowieścią. Dzisiaj, po dwóch latach, kiedy półki na dwóch regałach uginają się pod ciężarem planszówek, T.I.M.E wraz z dodatkami nadal jako pierwszy rzuca mi się w oczy i jestem przekonana, że kiedyś (gdy szczegóły scenariuszy zatrą się w pamięci) do niego wrócę.
Pozycja obowiązkowa dla fanów zagadek i komputerowych gier przygodowych!


Jak dla mnie ideał :)

Świetna i piękna gra z bardzo przyjemną instrukcją (pierwszy raz parsknęłam śmiechem z rozbawienia, ucząc się zasad gry planszowej). Same zasady nie są trudne do przyswojenia, ale w trakcie rozgrywki jest na prawdę sporo myślenia i kombinowania. Bardzo podoba mi się pomysł mieszania składników i typowania ich "współczynników". Tytuł zapewnia sporo móżdżenia w na prawdę miłej atmosferze (ach te emocje związane ze sprawdzaniem zmieszanej mikstury i możliwe skutki :D).
Polecam zarówno doświadczonym jak i początkującym planszówkowiczom!


Jedna z moich ulubionych gier, w obecnym czasie narodowej kwarantanny w zasadzie cały czas gości na stole (wraz z dodatkami). Gra wydana bardzo estetycznie, na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości karty (moim zdaniem nie trzeba ich koszulkować nawet przy dużej częstotliwości grania). Rozgrywka zapewnia wiele emocji, głównie poprzez ogromną losowość, na którą mamy mniejszy lub większy wpływ w zależności od posiadanych przez postać umiejętności czy przedmiotów. Wybierając ten tytuł należy mieć świadomość, że nigdy nie będziemy mieć stuprocentowej kontroli nad rozgrywką - taki już urok tejże gry ;)
Dla miłośników przygody jest to moim zdaniem pozycja obowiązkowa.


Pierwsza gra w kolekcji, przez co mam do niej wyjątkowy sentyment. Z pewnością nie jest łatwa i potrzeba sporej determinacji, by przygotować się do pierwszej rozgrywki. Niemniej moim zdaniem warto, gra zapewnia wiele emocji, gorące dyskusje przy stole gwarantowane ;)


Piękne wykonanie, kafelki bardzo urokliwe, planszetki twarde i zaprojektowane tak, by umożliwić grę na dwóch poziomach trudności.
Sama rozgrywka może być na prawdę emocjonująca, nietrudno o negatywną interakcję ;)
Polecam jako filler na rozpoczęcie planszowego wieczoru :)


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Gustuś

Liczba recenzji: 9

Docia

Liczba recenzji: 31