Maciej

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Podręcznik kupiony by moi Gracze niczym mnie nie zaskoczyli i w celu inspiracji przy tworzeniu npców, Częściowo powtórzone informacje z Księgi Strażnika mogą być postrzegane jako zapychacz miejsca przez mających obie książki, ale ilość dodatkowych treści i inspiracji jest zdecydowanie na plus.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo klimatycznie wydany podręcznik z prostą i łatwą do opanowania mechaniką. Rozbudowany opis świata przyszłości z filmów o Obcym pozwalającym na granie niekoniecznie z Ksenomorfami w każdej przygodzie. Polecam każdemu komu nie chce się czekać na wersję polską.


Jak dla mnie ideał :)

Pięknie wydany podręcznik do jednego z najlepszych systemów RPG. Chociaż miałem wątpliwości co do mechaniki, będąc bardzo przyzwyczajony do edycji 3,5 muszę przyznać, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłem.
Ogólnie polecam, świetna rzecz.


Ilustrator w dechę :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobrze uszyty kubeczek, od dawna mi takiego brakowało. Nasz poprzedni drużynowy kubek wyjechał razem z MG do Chytrej Baby i od tego czasu rzuty wychodzą nam kiepsko. Mam nadzieję, że teraz dwudziestki będą wypadać częściej. Jedyne co mnie lekko razi w tym produkcie to nić. Jest biała, a moim zdaniem lepiej by pasowała w kolorze zbliżonym do koloru skóry. Ale to drobny szczegół, który w niczym nie ogranicza przyjemności z posiadania takiego gadżetu.


Joanna

Liczba recenzji: 1