Jacek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest świetna. Ale od początku ;) Tradycyjnie, opakowanie przesyłki, w zupełności wystarczy do tego, aby przesyłka przetrwała wybuch średniej mocy bomby atomowej. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Męczyłem się z nim parę minut i to z użyciem dobrego noża - ale to tylko i wyłącznie na plus, biorąc pod uwagę różne przygody, jakie paczki mogą przeżyć w trasie :) Co do samej gry - zachwyt powoduje już samo pudełko - grafika jest po prostu piękna, zupełnie inna niż przy innych grach. Wypraska bardzo praktyczna, wszystko się mieści, włącznie z dodatkiem Kraken. Jedyny problem to pomieszczenie zakoszulkowanych kart. A to moim zdaniem warto zrobić, gdyż ilustracje na kartach są po prostu niesamowite i szkoda, żeby się wytarły. A jest takie ryzyko - gra bardzo spodobała się mnie i moim znajomym, więc będzie często gościła na stole ;) Ma świetny klimat, jest grywalna, mogę spokojnie wszystkim polecić :)


Jak dla mnie ideał :)

Co tu dużo pisać - gra to klasyk, warto ją mieć, żeby od czasu do czasu poćwiczyć szare komórki ;) Natomiast przesyłka - jak zwykle w przypadku REBEL - 10/10, szybko, sprawnie i bez zarzutu :)


Dobry, solidny produkt

Świetny organizer, wszystko ładnie poukładane. Mam tylko jeden problem - nie wiem, gdzie włożyć karty bogów Asgardu, bo są zbyt duże żeby zmieściły się w którymkolwiek z pojemników, albo coś przeoczyłem ;) Ostatecznie będę je trzymał luzem w pudełku w jakimś woreczku strunowym.