Eufro22

Pisarz

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Szybka karcianka, którą można wytłumaczyć i zrozumieć w 5 min. Na szczęście nie jest banalna i można trochę pokombinowac podczas grania. Przy niedoczytaniu kart, albo zgapieniu jakiejś mocy karty można mieć 50 punktów, podczas gdy inna osoba czytając dokładnie i myśląc cały czas zgarnia 230. Trafiła na półkę często grane przed snem :)


Dobry, solidny produkt

Prosta, szybka gra wykreślankowa. Można też poćwiczyć rysowanie :D


Jak dla mnie ideał :)

Szybka, łatwa i przyjemna gra o budowaniu chatki z piernika i wyłapywaniu łasuchów chcących nam tę chatkę zjeść.

Jako dorośli bawiliśmy się wyśmienicie! Czekam, aż dzieci do niej nieco podrosną :)


Jak dla mnie ideał :)

Nigdy bym na tę grę nie zwróciła uwagi, gdyby nie promocja. Gra jest fantastyczna! Gram z córką 3,5 szybko załapała zasady. Odwzorowywanie obrazka idzie jej znakomicie, tylko jeszcze używa rak do gry, spróbuję ją niedługo przekonać, aby przekładała gałki bez dotykania. Nawet syn 2-letni ma frajdę wkładając wafelki do wafelków.
Kolejnym plusem tej gry jest jej wykonanie. Piłeczki są gumowe i dość duże, aby małe dziecko ich nie zjadło. Gra jest od 6 lat, ale jak się po domu plącze jeszcze młodszy grac to warto sprawdzić.


Super gierka o wchodzeniu do podziemi i zbieraniu artefaktów. Podczas rozgrywki czuliśmy klimat gry. Świetnie pomagają w tym zabawne karty do moich ulubionych należą kotek Drakarys oraz Lochokrążca :D Przy 2 osobach każde z nas szło w swoją stronę, a smok chyba spał bo jakoś wyszliśmy z lochu prawie bez szwanku przy pierwszej rozgrywce. Za to zeszło nam dłużej niż sugerowane 30-60 min. Bardzo spodobał mi się motyw budowania talii, nawet mężowi się podobało, chociaż w inne gry z tego typu mechaniką omijał szerokim łukiem. Brzdęk spodobał się nam obojgu. Ta gra to poważny kandydat do zakupu :D


Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Paluszek1995

Liczba recenzji: 34

Varthollkur

Liczba recenzji: 49

Czarnopys

Liczba recenzji: 101

Ibryczkowska

Liczba recenzji: 14

Dekornyt

Liczba recenzji: 100

Godunow

Liczba recenzji: 44

Misiekh

Liczba recenzji: 24

Kejben

Liczba recenzji: 50

JOK3r

Liczba recenzji: 52

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Anna

Liczba recenzji: 6

Yine

Liczba recenzji: 440