Ela

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

gra bardzo interesująca, mnóstwo losowych elementów powoduje, że rozgrywka się nie nudzi, natomiast mimo to wymaga planowania, strategii i myślenia, a ograniczenia czasowe powodują, że jest mobilizacja do szybkiego działania.
Jedynym minusem jest wypraska a właściwie jej brak - każdy element musiałam popakować do woreczków foliowych ale i tak włóczą się po pudełku. Jest to drobiazg, więc gra i tak jest świetna, ale przy produkcie w tej cenie producent mógłby się "postawić"


Jak dla mnie ideał :)

Genialne. Nie na prózno gra dostała masę wyróżnień, w tym za grafikę. Grafika jest mocnąstroną - można się przenieść w ten renesans. Pomysł na mieszanie farb, wczesne wstawanie, wszystko jest takie życiowe - poprawianie humoru pracownikom, etc. Gra ma bardzo jasną instrukcję, dzięki czemu mimo wysokiego poziomu skomplikowania nie ma problemu z pierwszą rozgrywką. A potem jest tylko lepiej. POLECAM!


Jak dla mnie ideał :)

Gra na solidnym poziomie zaawansowania. Ma wiele elementów, ciężko spamiętać za pierwzsą turą, ale warto dać sobie szansę - efekty wizualne, mnogość elementów cieszy oko, legenda o żeglarstwie też wzbogaca. Wymaga sporo skupienia, sporo kombinownia no i trzeba wymyślić swoj własny na nią sposób. Warto. Gra odpłaci niesamowitą grywalnością i wręcz uzależnieniem!


Dobry, solidny produkt

Dobra gra! Jest niepowtarzalna - bo za każdym razem inaczej się przekłada kosteczki na planszy. Graficznie śliczna - można podziwiać. Im więcej osób gra, tym zabawniej, bo można podkradać sobie zwierzaki, ładować na statek. Kiedy pojawia się "native", który każdemu zabiera zwierzęta - robi się dopiero ciekawie. Polecam tym, którzy lubią ładne wizualnie, dynamiczne i mocno kooperacyjne gry z przystępnymi regułami:))


W porządku, bez rewelacji

Niestety, nie umiem się przekonać do tej gry. Strona wizualna mnie zachwyciła, tak jak i sam pomysł - prawdziwa drewniana ruletka, to gratka w takiej grze. Pomysł z napadami, włamaniem przez dach... fajne. Ale jest to gra mało dynamiczna, ponieważ wymaga dobrej znajomości kart, by w ogóle miała sens. Jeśli ktoś zagra w nią paręnaście razy, iście maniacko - to będzie coraz ciekawiej. Ale ja nie miałam takiego samozaparcia. Jeśli za każdym razem musiałam brnąć przez grę z instrukcją pod pachą - to dla mnie nie jest dobra gra.