Barti18

Informator

Warszawa

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

6 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Znakomity dodatek do znakomitej gry. Dr Strange jest jednym z najsilniejszych bohaterów, zdecydowanie warto włączyć go do swojej kolekcji.


Dobry, solidny produkt

Gra jest świetna, a dodatkowe karty zawsze warto mieć. W normalnej cenie raczej bym nie kupił, ale za 2 zł aż grzech nie dołożyć do jakiegoś zamówienia.


Bardzo specyficzna gra, która trafi w bardzo nieliczne gusta. Ja się totalnie rozczarowałem i w połowie pierwszej partii już wiedziałem, że nie ma sensu "grać" dalej. Bardzo, bardzo słabe.


Najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem. Świetnie sprawdza się w każdym składzie osobowym, ma niesamowitą głębię, klimat, regrywalność. Nawet poziom trudności można sobie podnosić na kilka różnych sposobów. Wszystko jest idealne i gdybym miał swoją kolekcję okroić do tylko jednego tytułu, to bez wahania wybrałbym Spirit Island!


Jak dla mnie ideał :)

Pisanki i schrony to ciekawe urozmaicenie, ale najlepszą częścią dodatku jest tryb solo, który można stosować z podstawką i każdym dodatkiem. To tylko kilka kart, a radość z samotnej rozgrywki podnoszą na wyjątkowo wysoki poziom. Must have dla graczy solo!


JediPrzemo

Liczba recenzji: 195

Michał

Liczba recenzji: 68

Sapphire101

Liczba recenzji: 117

Marcin_mw

Liczba recenzji: 20

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Lorddanthe

Liczba recenzji: 1

Yine

Liczba recenzji: 440

WojciechZubr

Liczba recenzji: 0

ykb

Liczba recenzji: 0