Łamigłówki Metalowe (10 Metal Puzzles) zestaw zielony

10 sztuk łamigłówek metalowych
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  • star_border
  (1)
Prezentowany zestaw to prawdziwy rarytas dla miłośników zagadek. W komplecie znajduje się 10 łamigłówek o poziomie: 1/4, 2/4 i 3/4.Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.   Wśród produktów Eureki, każdy może znaleźć coś dla siebie! Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.  Spraw komuś prezent, który inspiruje do myślenia i stanowi nie lada wyzwanie!Wystaw swój spryt oraz intelekt na ciężką próbę! Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.
Wydawca:
Eureka
3200

store

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 13.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Prezentowany zestaw to prawdziwy rarytas dla miłośników zagadek. W komplecie znajduje się 10 łamigłówek o poziomie: 1/4, 2/4 i 3/4.
Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.
Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby. 
 

Wśród produktów Eureki, każdy może znaleźć coś dla siebie!

Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem rewelacyjnych łamigłówek belgijskiej firmy Eureka. A może masz wrodzoną zdolność do rozwiązywania zadań logicznych? Rozwiązujesz je szybciej niż inni? Proponujemy zapoznanie się z szalenie pomysłowymi i bardzo dobrze wykonanymi łamigłówkami, których rozwiązanie zapewni Ci godziny fantastycznej zabawy. W naszej ofercie prezentujemy łamigłówki logiczne dla osób w każdym wieku. Gwarantujemy duże zainteresowanie i udaną zabawę.
 

Spraw komuś prezent, który inspiruje do myślenia i stanowi nie lada wyzwanie!
Wystaw swój spryt oraz intelekt na ciężką próbę!

Pamiętaj! Szukaj rozwiązania BEZ UŻYCIA SIŁY, aby nie uszkodzić swojej łamigłówki.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 5 łamigłówek o poziomie 1/4
 • 4 łamigłówki o poziomie 2/4
 • 1 łamigłówka o poziomie 3/4

3.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Łamigłówki Metalowe (10 Metal Puzzles) zestaw zielony


Najbardziej przydatne recenzje

MasterM

Liczba recenzji: 22

W porządku, bez rewelacji

Bardzo lubię tego typu łamigłówki, a taka paczka, w przystępnej cenie, to nie lada gratka.
W zasadzie najtrudniejsze z nich prezentują poziom, co najwyżej, średni, ale to też dobrze :)

Tym, co obniża poważnie ocenę jest jakość wykonania. O ile przy większości nie ma ona wpływu na nic poza estetyką - to poważnie psuje zabawę z "wężem i gwiazdką". Otóż dobrze wykonana powinna dać się rozwiązać bez użycia siły - tymczasem ta wersja wymaga wyraźnego wysilenia mięśni, a nie głowy.

Jeśli to Wam nie przeszkadza - możecie dodać 1 do oceny. Z powodu wykonania nie mogę, z czystym sumieniem, określić tych łamigłówek jako "dobry, solidny produkt".

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie