Brainstring R

Łamigłówka Recent Toys poziom 3/5
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (2)
Trzymaj Brainstring R obiema rękami i przekręcaj piłkę kilka razy w jedną i w drugą stronę: poziomo i pionowo, aby kolorowe gumki stworzyły węzeł. Teraz spróbuj rozplątać kolorowe sznurki obracając połówkami piłki, aby przywrócić ją do pierwotnego układu - żadne sznurki nie mogą być teraz zaplątane. Jak grać: Wyciągnij kostki z łamigłówki. Rzuć kośćmi, a następnie włóż je do otworów w łamigłówce. Kolejność nie ma znaczenia. Obracaj ramionami łamigłówki, aż do uzyskania odpowiedniego rezultatu. Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.
Autor:
Guido Lap, Oskar van Deventer
Wydawca:
Recent Toys
5495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Trzymaj Brainstring R obiema rękami i przekręcaj piłkę kilka razy w jedną i w drugą stronę: poziomo i pionowo, aby kolorowe gumki stworzyły węzeł. Teraz spróbuj rozplątać kolorowe sznurki obracając połówkami piłki, aby przywrócić ją do pierwotnego układu - żadne sznurki nie mogą być teraz zaplątane.

Jak grać:

 1. Wyciągnij kostki z łamigłówki.
 2. Rzuć kośćmi, a następnie włóż je do otworów w łamigłówce. Kolejność nie ma znaczenia.
 3. Obracaj ramionami łamigłówki, aż do uzyskania odpowiedniego rezultatu.

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.

Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

 1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
 2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
 3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

3.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Brainstring R


Najbardziej przydatne recenzje

Bartosz

Liczba recenzji: 33

Dobry, solidny produkt

Łamigłówka bardzo pomysłowa, na pierwszy rzut oka trudna. Szybko jednak daje się rozgryźć. Nie jest to wada, bo nawet wprawnej osobie rozplątanie zajmuje trochę czasu. Dzięki temu działa jako świetny "odstresowywacz". Konstrukcja jest dość solidna, ale nie należy przesadzać z plątaniem sznurków - elementy mogą wyskoczyć z zaczepów.


Rafkon-mail

Liczba recenzji: 151

W porządku, bez rewelacji

Trochę zawód, bo kostka rubika to jednak nie jest (jesli chodzi o innowację) ale całkiem sympatyczna zabawa choć supełka kolorowego jeszcze nie rozplątałem)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie