Brains: Ogród japoński

50 łamigłówek w formie puzzli
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
 • 1 osoba
 • od 8 lat
 • 5 - 20 minut
 • wydanie polskie
Stworzenie japońskiego ogrodu nie jest tak proste, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Jest to jeszcze trudniejsze, kiedy musisz sie trzymać ściśle określonych wytycznych. Czy uda Ci się dopasować puzzle tak, aby rozwiązać wszystkie zadania? Brains: Ogród japoński to 50 łamigłówek, które przeniosą cię w świat pięknych japońskich ogrodów, których zaprojektowanie wymaga połączenia logicznego myślenia i sprytu.
Autor:
Reiner Knizia
Ilustracje:
Andreas Resch
Wydawca:
Lacerta
5900

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Stworzenie japońskiego ogrodu nie jest tak proste, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Jest to jeszcze trudniejsze, kiedy musisz sie trzymać ściśle określonych wytycznych. Czy uda Ci się dopasować puzzle tak, aby rozwiązać wszystkie zadania?

Brains: Ogród japoński to 50 łamigłówek, które przeniosą cię w świat pięknych japońskich ogrodów, których zaprojektowanie wymaga połączenia logicznego myślenia i sprytu.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 25 dwustronnych plansz projektów ogrodów
 • 7 żetonów ogrodów
 • Książeczka z podpowiedziami
 • Instrukcja
Pliki do pobrania:

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Brains: Ogród japoński


Najbardziej przydatne recenzje

Triskel

„Brains: Ogród japoński” jest ciekawą grą, która umożliwi nam stworzenie japońskiego ogrodu wprost z naszych marzeń. Jednak, aby tego dokonać, będziemy musieli się nieźle nagłówkować, aby naszym oczom ukazał się oczekiwany efekt. Będziemy musieli trzymać się określonych wytycznych i postępować według ściśle sprecyzowanego planu. Zadania będziemy wykonywać poprzez układania kolorowych puzzli, które częstokroć będą zmuszały nas do intensywnego myślenia.

Mechanika gry nie jest nazbyt skomplikowana, jednak sprawia, że będziemy mieli sporo możliwości, aby ukończyć nasz piękny ogród. W grze liczy się przede wszystkim logiczne myślenie i twórcy przewidzieli rozgrywkę w taki sposób, aby tylko dzięki dedukcji i kombinowaniu można było uzyskać oczekiwany efekt. Dostępne kwadraciki można obracać, aż trzykrotnie i częstokroć będziemy musieli ułożyć ich aż sześć, dając tym samym bardzo wiele możliwości. Gra jest ciekawa i przy niektórych projektach będzie wymagała wytężenia naszego myślenia do granic możliwości.

Reiner Knizia po raz kolejny spisał się rewelacyjnie i oddał w ręce graczy pozycję dopracowaną i ciekawą. Dobra zabawa gwarantowana, w szczególności, gdy lubimy pozycje dla jednego gracza. Układanie kolejnych projektów staje się coraz trudniejsze i będziemy musieli wykazywać się coraz większą pomysłowością, aby je ukończyć. Grafika zaprezentowana na żetonach jest ciekawa i wykonana z drobiazgową pieczołowitością. Podczas gry natkniemy się na plansze prostsze jak i trudniejsze, co sprawia, że nawet mało zaawansowani gracze odnajdą coś dla siebie. Jest to bardzo udana gra skierowana dla osób lubiących wysiłek umysłowy oraz rozwiązywanie ciekawych zagwozdek.

„Brains: Ogród japoński” przypadła mi do gustu i sprawiła, że spędziłem kilka przyjemnych chwil podczas projektowania ogrodu japońskiego. Jednoosobowa rozgrywka jak się okazuje, również może być przyjemna i dostarczyć podczas gry sporo satysfakcji. Gra potrafi jednocześnie bawić i uczyć pobudzając szare komórki do intensywnej pracy. Reiner Knizia potrafi tworzyć niesztampowe i oryginalne produkty, a tak jest i w tym przypadku. Z pewnością jeszcze nie raz powrócę do tej pozycji, aby dopracować niektóre swoje projekty. Polecam.


Hania

Liczba recenzji: 144

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra logiczna dla 1 osoby. Bardzo ładne wykonanie. Proste zasady ale żeby rozwiązać zadanie trzeba trochę pogłówkować.


janejones

Liczba recenzji: 6

Fajna i przyjemna graficznie gra logiczna. Mam ją od dwóch dni i doszłam do 20 zagadki w miarę lekko, ciekawa jestem trudniejszych zadań.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie