Wiedźmin - Tom 2 - Dzieci Lisicy

Tobin, Querio
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (1)
 • wydanie polskie
Oparty na motywach powieści Sezon burz Andrzeja Sapkowskiego komiks Dzieci Lisicy podejmuje zarazem wątki z albumu Dom ze szkła, wydanego w 2014 roku. Geralt znajduje się na pokładzie statku głupców, renegatów i bandytów. Na wiedźmina i jego współpasażerów czyhają liczne niebezpieczeństwa -– nie tylko rozszalałe sztormy, ale także nadzwyczaj groźny zwierzęcy demon. Scenarzysta Paul Tobin jest laureatem Nagrody Eisnera. Tylko dla dorosłych.
Autor:
Paul Tobin
Ilustracje:
Joe Querio
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
136
Rodzaj oprawy:
twarda
4995
4295
-14%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Oparty na motywach powieści Sezon burz Andrzeja Sapkowskiego komiks Dzieci Lisicy podejmuje zarazem wątki z albumu Dom ze szkła, wydanego w 2014 roku.

Geralt znajduje się na pokładzie statku głupców, renegatów i bandytów. Na wiedźmina i jego współpasażerów czyhają liczne niebezpieczeństwa -– nie tylko rozszalałe sztormy, ale także nadzwyczaj groźny zwierzęcy demon.

Scenarzysta Paul Tobin jest laureatem Nagrody Eisnera.

Tylko dla dorosłych.


4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wiedźmin - Tom 2 - Dzieci Lisicy


Najbardziej przydatne recenzje

Nloriel

Liczba recenzji: 137

Fabuła tego zeszytu to w istocie nieco poszerzony wątek aguary z "Sezonu burz" potraktowany jako samodzielna opowieść - byłem w związku z tym dość rozczarowany, bo czytałem wydanie Dark Horse'a, w którym nie było na ten temat ani słowa. Moim zdaniem raczej dla zbieraczy, bo wiele nowego nie wnosi.


Maycia

Liczba recenzji: 220

Dobry, solidny produkt

Bardzo fajnie wydany komiks. Ciekawa fabuła, którą pochłania się bardzo szybko. Nawet nie wiadomo kiedy docieramy do końca historii. Polecam fanom Wiedźmina jak i komiksów.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie