Sherlock Holmes & Moriarty - Konfrontacja

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • wydanie polskie
Kradzież, śmierć i porwanie. Te dramatyczne wydarzenia przerywają, wydawałoby się, spokojną podróż pociągiem, w którą udali się Sherlock Holmes i Doktor Watson. co więcej, seria niespodziewanych wydarzeń sprawi, że najznamienitszy detektyw świata po raz pierwszy współpracować będzie ze swoim odwiecznym wrogiem - Jamesem Moriartym. Wciel się w Holmesa, Watsona lub Moriarty'ego i rozwiąż sprawy skradzionych diamentów, porwania księżniczki oraz tajemniczej śmierci. Przepytuj podejrzanych, zwracaj uwagę na wskazówki i doprowadź do pomyślnego zakończenia śledztwa. Bądź jak najlepszym detektywem, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!
Wydawca:
FoxGames
Liczba stron:
144
Rodzaj oprawy:
twarda
3495

store

Dostępnych 8 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 13.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Kradzież, śmierć i porwanie. Te dramatyczne wydarzenia przerywają, wydawałoby się, spokojną podróż pociągiem, w którą udali się Sherlock Holmes i Doktor Watson. co więcej, seria niespodziewanych wydarzeń sprawi, że najznamienitszy detektyw świata po raz pierwszy współpracować będzie ze swoim odwiecznym wrogiem - Jamesem Moriartym.

Wciel się w Holmesa, Watsona lub Moriarty'ego i rozwiąż sprawy skradzionych diamentów, porwania księżniczki oraz tajemniczej śmierci. Przepytuj podejrzanych, zwracaj uwagę na wskazówki i doprowadź do pomyślnego zakończenia śledztwa. Bądź jak najlepszym detektywem, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • książka w twardej oprawie, 144
 • strony

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sherlock Holmes & Moriarty - Konfrontacja


Najbardziej przydatne recenzje

Storm

Liczba recenzji: 233

Dobry, solidny produkt

Jak dla mnie dobry produkt. Utrzymujący poziom poprzedników. Dodatkowy twist to pojawiający się Moriarty jako postać do grania choć nie od pierwszego śledztwa. Jeśli komuś podobały sie poprzednie części raczej się nie zawiedzie.


Zibist

Liczba recenzji: 62

Jak dla mnie ideał :)

Jeżeli komuś podobały sie wcześniejsze częsci to zachęcam i polecam. Poziom utrzymany. Lekka, przyjemna, a przy tym satysfakcjonująca rozgrywka.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie