Magiczny rytuał

Zanurz się w niezwykłą przygodę i przeżyj fantastyczną historię
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • wydanie polskie
Rodzina, przyjaciele, sumienie, spokój. Wiedziałeś, że będziesz musiał stracić to wszystko, by poznać arkana zakazanej magii. Od tej pory musisz jednak spełniać zachcianki księcia-demona... Będziesz zmuszony opuścić bezpieczne schronienie, ukrywać się przed inkwizytorami i korzystać z potężnych zaklęć, żeby uniknąć licznych niebezpieczeństw. Czy uda Ci się zaspokoić Twoją żądzę władzy? Czy Twoja dusza na dobre uległa zepsuciu? A może istnieje inna droga?  To, jak potoczy się ta przygoda, zależy od Ciebie, bo tutaj bohaterem jesteś Ty! Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach. Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród. Na stronie wydawnictwa Foxgames (Foxgames.pl) znajdziecie materiały przydatne każdemu zarażonemu likantropią - zasady gry, kartę postaci oraz mapę w formacie pdf. Komiks przeznaczony dla graczy od 16 roku życia.
Wydawca:
FoxGames
Rodzaj oprawy:
twarda
3495

store

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Rodzina, przyjaciele, sumienie, spokój. Wiedziałeś, że będziesz musiał stracić to wszystko, by poznać arkana zakazanej magii. Od tej pory musisz jednak spełniać zachcianki
księcia-demona...

Będziesz zmuszony opuścić bezpieczne schronienie, ukrywać się przed inkwizytorami i korzystać z potężnych zaklęć, żeby uniknąć licznych niebezpieczeństw.

Czy uda Ci się zaspokoić Twoją żądzę władzy? Czy Twoja dusza na dobre uległa zepsuciu? A może istnieje inna droga? 

To, jak potoczy się ta przygoda, zależy od Ciebie, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością.

Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Na stronie wydawnictwa Foxgames (Foxgames.pl) znajdziecie materiały przydatne każdemu zarażonemu likantropią - zasady grykartę postaci oraz mapę w formacie pdf.

Komiks przeznaczony dla graczy od 16 roku życia.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • komiks w twardej oprawie

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magiczny rytuał


Najbardziej przydatne recenzje

Storm

Liczba recenzji: 233

Dobry, solidny produkt

Kolejny fajny komiks paragrafowy podobny troszkę do „Łzy bogini Nuwy”. Jak zaznaczone w opisie produktu przeznaczony dla starszego odbiorcy 16+. Plus na wydawnictwa za to że zdecydowali się na krok w stronę również ciut starszego odbiorcy a nie tylko dzieci.


Sqell

Liczba recenzji: 23

Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem na prezent, więc opinia raczej powierzchowna, ale po przejrzeniu paragrafówka wyróżniła się fajną kreską i mnogością wyborów.


Alicja

Liczba recenzji: 5

product.rating.0

Bardzo fajna alternatywa dla solo graczy. W jednej formie mamy zarówno komiks jak i grę.
Historia jest ciekawa i wciągająca. Duża ilość przykuwających wzrok ilustracji i przydatne wprowadzenia chronią przed przeładowaniem stron tekstem.

Do pozostałych plusów zaliczyłabym jeszcze:
+ Ładne, staranne wykonanie
+ Strony nie są śliskie i nie odbijają światła
+ Gra wymaga sporo kartkowania by przenieść się z jednego kardu na drugi, ale przez to, że jest poręczna przychodzi to z łatwością
+ Twarda okładka i nieduży rozmiar sprawiają, że gra idealnie umila czas podczas długich podróży
+ Bardzo dobra cena

Jeśli chodzi o rzeczy jakie trochę odebrały grze uroku w moich oczach to zaliczam do nich:
- Ograniczoną ilość dostępnych zakończeń historii. Spokojnie można było się pokusić o 1-2 więcej
- Własnoręcznie trzeba robić sobie „check point” tak żeby w razie śmierci nie musieć przechodzić całej rozgrywki od początku

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie