Duchy Gaunta (tom VI) - Czyste Srebro

Dan Abnett
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  • star_border
  (1)
 • wydanie polskie
Na bitewnych polach Głównej Aexe oddziały Gwardii Imperialnej zwarły się w śmiertelnym klinczu z mrocznymi siłami Chaosu. Komisarz Ibram Gaunt ze swoim regimentem - Pierwszym i Jedynym z Tanith - zostaje bezmyślnie wrzucony w piekło okopowych walk, gdzie życie od śmierci oddziela jedynie nawała artyleryjska. Jedyną szansą Gaunta i jego lekko uzbrojonych zwiadowców jest zgłoszenie się na misję, której nikt nie śmiał się podjąć!   W serii Duchy Gaunta proponujemy również: PIERWSZY I JEDYNY Z TANITH * KOMISARZ GAUNT * NEKROPOLIA * GWARDIA HONOROWA * KARABINY TANITH
Wydawca:
Copernicus Corporation
Rodzaj oprawy:
miękka
4500

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Na bitewnych polach Głównej Aexe oddziały Gwardii Imperialnej zwarły się w śmiertelnym klinczu z mrocznymi siłami Chaosu. Komisarz Ibram Gaunt ze swoim regimentem - Pierwszym i Jedynym z Tanith - zostaje bezmyślnie wrzucony w piekło okopowych walk, gdzie życie od śmierci oddziela jedynie nawała artyleryjska. Jedyną szansą Gaunta i jego lekko uzbrojonych zwiadowców jest zgłoszenie się na misję, której nikt nie śmiał się podjąć!

 

W serii Duchy Gaunta proponujemy również: PIERWSZY I JEDYNY Z TANITH * KOMISARZ GAUNT * NEKROPOLIA * GWARDIA HONOROWA * KARABINY TANITH


3.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Duchy Gaunta (tom VI) - Czyste Srebro


Najbardziej przydatne recenzje

Czarny2501

Liczba recenzji: 81

W porządku, bez rewelacji

Niestety, nie mogę polecić tego tomu, chociaż bardzo bym chciał. Ale może zacznę od początku.
Szósty tom "duchów gaunta" jest świetną książką, którą czyta się bardzo przyjemnie i nie zauważa się nawet kiedy się go kończy. Druga część tej wypowiedzi jest niestety wadą. Ta książka nic nie wnosi do serii, równie dobrze wszystkie "nowe" wątki mogłyby się znaleźć w pierwszym rozdziale kolejnego tomu. Pod koniec tomu nawet sami bohaterowie są zaskoczeni, że to już koniec.
Miałem problem z oceną, bo sam tom czytało się przyjemnie. Niestety produkt jest ewidentnym skokiem na kasę, stąd taka, a nie inna ocena.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie