Doradcy i królowie. Tom 3: Wojna Magów

Elaine Cunningham
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (1)
 • wydanie polskie
Porażka rodzi gniew. Nienawiść rodzi zemstę. Doradcy Halruaa po raz kolejny odparli atak maga Akhlaura. Po raz kolejny królestwo zostało uratowane. Lecz za zwycięstwo przyszło zapłacić ogromną cenę. Stary król jest słaby, jego moce zanikają. Jego główny doradca, Matteo, jest rozdarty między poczuciem obowiązku a głosem serca. Tzigone, bohaterka bitwy na Bagnach Akhlaura, została wrzucona w mroczny świat, z którego może już nigdy nie wrócić. A na skraju czasu Akhlaur i jego sojuszniczka, Ogar Magów, szykują ostateczną zemstę. Oprawa: miękka Wymiary: 115 x 175 mm Liczba stron: 320 ISBN: 83-7418-058-7 Rok wydania: 2005
2695
2500
-7%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Porażka rodzi gniew.

Nienawiść rodzi zemstę.

Doradcy Halruaa po raz kolejny odparli atak maga Akhlaura. Po raz kolejny królestwo zostało uratowane. Lecz za zwycięstwo przyszło zapłacić ogromną cenę. Stary król jest słaby, jego moce zanikają. Jego główny doradca, Matteo, jest rozdarty między poczuciem obowiązku a głosem serca. Tzigone, bohaterka bitwy na Bagnach Akhlaura, została wrzucona w mroczny świat, z którego może już nigdy nie wrócić. A na skraju czasu Akhlaur i jego sojuszniczka, Ogar Magów, szykują ostateczną zemstę.

Oprawa: miękka

Wymiary: 115 x 175 mm

Liczba stron: 320

ISBN: 83-7418-058-7

Rok wydania: 2005


4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Doradcy i królowie. Tom 3: Wojna Magów


Najbardziej przydatne recenzje

Cedryk

Liczba recenzji: 195

Dobry, solidny produkt

Nic nie można zarzucić wydaniu. Przygody w Hallura. Magia sex, krew. Więcej magii i ochrony przed nią. Cał Kraina nasiąknięta magią z mieszkańcami w większej lub mniejsze mierze posługującymi się magią. Ostatki tom tryptyku. ;)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie