Warhammer FRP - Mroczni władcy nocy (twarda oprawa)

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (4)
 • wydanie polskie
W legendach i koszmarach śmiertelników nieumarli zdają się strasznymi potworami. Wygrzebują się z grobów, wzywani potężną mocą przerażających nekromantów. Nawiedzają zapomniane kurhany i starożytne krypty. Wędrują pod osłoną mgły pokrywającej kobiercem jałowe pola i kryją się w zaułkach będących miejscem dawnych krwawych zbrodni. Lecz te gnijące, powykręcane męczarniami żywe trupy nie wzbudzają takiej fascynacji jak nieumarli, którzy są prawdziwymi władcami nocy. Wampiry. Przebiegłe, inteligentne i na wskroś złe. Polują na śmiertelników niczym wilki na owce. Bywają piękne i uwodzicielskie, cieszące się wieczną młodością, lub potworne i zniekształcone, noszące na ciele oznaki wpływu przeklętej krwi i czarnoksięskiej mocy. Ale jedne i drugie są śmiertelnie niebezpieczne. Snują niezliczone intrygi i realizują dalekosiężne plany. A ich moc i majestat zniewala wszystkich, którzy żyją w cieniu ich potęgi. Strzeżcie się nocy! Dodatek Mroczni władcy nocy uchyla zasłonę tajemnicy, odkrywając sekrety wampirów Starego Świata. Na jego splamionych krwią stronicach znajdziecie: Szczegółową historię wampirów, która rzuca światło na ich pochodzenie i działania Relacje uczonych w temacie mędrców, zawierające cenne wskazówki dla początkujących pogromców wampirów Dokładne omówienie wampirów, ze szczegółowym przedstawieniem ich mocnych i słabych stron Kompletny opis pięciu głównych rodów krwi, włącznie z rozpisanymi przykładowymi przeciwnikami, gotowymi do wykorzystania na sesjach Szczegółowy opis przeklętej Sylvanii Zasady tworzenia wampirów jako przeciwników, a także łowców wampirów, zawierające nowe profesje, takie jak grabarz i Czarny Strażnik Bestiariusz, który rozszerza wiedzę o nieumarłych w Starym Świecie, włącznie ze współczynnikami takich dziwacznych istot jak chyża dłoń czy widmuszka Strzeżcie się książąt krwi! Ten podręcznik do gry fabularnej Warhammer Fantasy Roleplay jest wypełniony informacjami na temat nieumarłych. Daje wgląd w niektóre sekrety tych przerażających nocnych drapieżników. Dzięki niemu będziecie mogli tworzyć przygody, w których wampiry występują jako przeciwnicy Bohaterów Graczy lub wspierają ich w walce z większym zagrożeniem. Szykujcie kołki, trzymajcie pod ręką wodę święconą i zmówcie modlitwę do Morra. Mroczni władcy nocy powiodą was w samo serce ciemności.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
144
9995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.W legendach i koszmarach śmiertelników nieumarli zdają się strasznymi potworami. Wygrzebują się z grobów, wzywani potężną mocą przerażających nekromantów. Nawiedzają zapomniane kurhany i starożytne krypty. Wędrują pod osłoną mgły pokrywającej kobiercem jałowe pola i kryją się w zaułkach będących miejscem dawnych krwawych zbrodni.

Lecz te gnijące, powykręcane męczarniami żywe trupy nie wzbudzają takiej fascynacji jak nieumarli, którzy są prawdziwymi władcami nocy.

Wampiry.

Przebiegłe, inteligentne i na wskroś złe. Polują na śmiertelników niczym wilki na owce. Bywają piękne i uwodzicielskie, cieszące się wieczną młodością, lub potworne i zniekształcone, noszące na ciele oznaki wpływu przeklętej krwi i czarnoksięskiej mocy. Ale jedne i drugie są śmiertelnie niebezpieczne. Snują niezliczone intrygi i realizują dalekosiężne plany. A ich moc i majestat zniewala wszystkich, którzy żyją w cieniu ich potęgi.

Strzeżcie się nocy!

Dodatek Mroczni władcy nocy uchyla zasłonę tajemnicy, odkrywając sekrety wampirów Starego Świata. Na jego splamionych krwią stronicach znajdziecie:

 • Szczegółową historię wampirów, która rzuca światło na ich pochodzenie i działania
 • Relacje uczonych w temacie mędrców, zawierające cenne wskazówki dla początkujących pogromców wampirów
 • Dokładne omówienie wampirów, ze szczegółowym przedstawieniem ich mocnych i słabych stron
 • Kompletny opis pięciu głównych rodów krwi, włącznie z rozpisanymi przykładowymi przeciwnikami, gotowymi do wykorzystania na sesjach
 • Szczegółowy opis przeklętej Sylvanii
 • Zasady tworzenia wampirów jako przeciwników, a także łowców wampirów, zawierające nowe profesje, takie jak grabarz i Czarny Strażnik
 • Bestiariusz, który rozszerza wiedzę o nieumarłych w Starym Świecie, włącznie ze współczynnikami takich dziwacznych istot jak chyża dłoń czy widmuszka

Strzeżcie się książąt krwi!

Ten podręcznik do gry fabularnej Warhammer Fantasy Roleplay jest wypełniony informacjami na temat nieumarłych. Daje wgląd w niektóre sekrety tych przerażających nocnych drapieżników.

Dzięki niemu będziecie mogli tworzyć przygody, w których wampiry występują jako przeciwnicy Bohaterów Graczy lub wspierają ich w walce z większym zagrożeniem. Szykujcie kołki, trzymajcie pod ręką wodę święconą i zmówcie modlitwę do Morra. Mroczni władcy nocy powiodą was w samo serce ciemności.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w twardej oprawie, pełen kolor, 144 strony

4.75
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer FRP - Mroczni władcy nocy (twarda oprawa)


Najbardziej przydatne recenzje

Bitewny Biurokrata

Liczba recenzji: 62

Jak dla mnie ideał :)

Piękny i obszerny dodatek o Sylvanii, wampirach, ale nie tylko. Dostajemy spojrzenie na historię, kulturę wampirzych klanów zamieszkujących ziemie Cesarstwa, lecz przede wszystkim dodatkowe kariery/profesje. Na szczególnie wspomnienie zasługują rycerze czarnego kruka, dla wszystkich którym widzi się posługa u tego posępnego bóstwa. Szczypta nowych zasad, klątw i chorób, a do tego spojrzenie pod płaszczyk nekromancji i z czym się ta jest związana. Mroczni Władcy Nocy to ponadto bardzo obszerny dodatek, np. w porównaniu do Rycerzy Graala, więc jest w co się zagłębić.


Kaja

Cudownie wykonany podręcznik, wyglądem mało różni się od głównej księgi zasad Warhammer'a. Super się czyta, dużo nowych informacji, kilka nowych bestii i profesji. Polecam gorąco każdemu, kto siedzi w świecie Warhammera, bo jest to jednak podręcznik dla bardziej wtajemniczonych w ten system. Duuużo ciekawych informacji na temat wampirów, świetnie opisane są rzeczy, dla początkujących łowców tej rasy. Realizacja zamówienia jak zwykle na najwyższym poziomie, polecam i pozdrawiam.


Zubr89

Liczba recenzji: 5

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek polecam

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie