Adventurers! (druga edycja)

Zapraszamy do świata przygód!
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (1)
 • wydanie polskie
Zapraszamy do świata przygód! Adventurers! to mini gra, czerpiąca tak z tradycyjnych wędrówek po lochach jak i z bardziej współczesnych tytułów. Jest prosta - do gry wystarczą dwie kostki sześcienne i umiejętnośc dodawania i odejmowania. Jest krótka - podstawowe zasady mieszczą się na zaledwie dwóch stronach. Jest wszechstronna - nasze settingi przedstawiają nowe światy od mrocznej grozy z Gothiki po pulpowe przygody Śniących o Marsie. Jest łatwa w dopasowaniu - zasady Skali czy mocy pozwolą ci samodzielnie stworzyć własny świat. Nowa polska edycja poprawia kilka błędów, jest bardziej przejrzysta i łatwiej nada się dla początkujących - ale to nadal ta sama gra... do której dołączyliśmy debiutujące w języku polskim światy! Łotry Nocy to świat clockpunkowego fantasy osadzony w ruinach cywilizacji Nieśmiertelnych... którą plądrują bezwzględne gildie złodziejskie. Za to Śniący o Marsie to planetarny romans - wizja Marsa takiego, jakim powinien być, planeta przygód, gdzie mężni bohaterowie ratują księżniczki w statkach powietrznych nad wyschniętymi kanałami. Dołącz do setek graczy Adventurers i rusz na spotkanie przygodzie!
Wydawca:
Gramel Books
Liczba stron:
128
Rodzaj oprawy:
miękka
3895

store

Dostępne 23 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 20.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Zapraszamy do świata przygód!

Adventurers! to mini gra, czerpiąca tak z tradycyjnych wędrówek po lochach jak i z bardziej współczesnych tytułów.

Jest prosta - do gry wystarczą dwie kostki sześcienne i umiejętnośc dodawania i odejmowania.

Jest krótka - podstawowe zasady mieszczą się na zaledwie dwóch stronach.

Jest wszechstronna - nasze settingi przedstawiają nowe światy od mrocznej grozy z Gothiki po pulpowe przygody Śniących o Marsie.

Jest łatwa w dopasowaniu - zasady Skali czy mocy pozwolą ci samodzielnie stworzyć własny świat.

Nowa polska edycja poprawia kilka błędów, jest bardziej przejrzysta i łatwiej nada się dla początkujących - ale to nadal ta sama gra... do której dołączyliśmy debiutujące w języku polskim światy!

Łotry Nocy to świat clockpunkowego fantasy osadzony w ruinach cywilizacji Nieśmiertelnych... którą plądrują bezwzględne gildie złodziejskie. Za to Śniący o Marsie to planetarny romans - wizja Marsa takiego, jakim powinien być, planeta przygód, gdzie mężni bohaterowie ratują księżniczki w statkach powietrznych nad wyschniętymi kanałami.

Dołącz do setek graczy Adventurers i rusz na spotkanie przygodzie!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w miękkiej oprawie, 128 stron

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Adventurers! (druga edycja)


Najbardziej przydatne recenzje

Grzegorz

Liczba recenzji: 1

Dobry, solidny produkt

Wg. mojej, subiektywnej oceny:
Bardzo fajna książka, niezły system gry będący kompromisem między możliwościami a prostotą. Być może dla bardzo zaawansowanych graczy, którzy lubią jak najbardziej rozbudowane mechanizmy gier, ten system to może być nieco za mało... to jednak dla pozostałych powinien się spodobać. Nie wymaga też specjalnych kostek do RPG a jedynie zwykłe k6...
I tu muszę zaznaczyć, że wbrew temu co sugeruje opis, to tak naprawdę do gry potrzebne są nie dwie, a TRZY kostki, gdyż zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba rzucić trzema kostkami.
Ogólnie mechanika gry nie jest przesadnie skomplikowana i można ją polecić początkującym, a jej uniwersalność to kolejna zaleta. Zgodnie z opisem dołączone są też 2 przykładowe settingi "Łowcy Nocy" i "Śniący o Marsie".

Nie było żadnych problemów z wysyłką do mnie.
Ogólnie ocena 4.

Gdyby książka była w twardej oprawie i dodatkowo zostałby dodany setting "W Lochach"(czyba klasyka w RPGach) to ocena byłaby 5.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie