T.I.M.E Stories: Światło wiary

Piąty dodatek do TIME Stories
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (2)
 • 2 - 4 osoby
 • od 12 lat
 • ok. 90 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: T.I.M.E Stories (edycja polska).
T.I.M.E Stories (edycja polska)
1419 n.e. Czas rekonkwisty w Hiszpanii dobiega końca. Weź udział w misji dyplomatycznej, działając z ramienia papieża! Wyśmienicie zilustrowany scenariusz zawierający bardzo istotną zmianę w mechanice: gracze nie tylko stają przed wyzwaniem zmierzenia się z upływającym czasem, ale także przed dramatycznymi wyborami moralnymi, których przyjdzie im dokonać.
Autor:
Manuel Rozoy, Ulric Maes
Wydawca:
Rebel
9995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Dodruk planowany jest na drugą połowę stycznia 2019 r.

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.1419 n.e. Czas rekonkwisty w Hiszpanii dobiega końca. Weź udział w misji dyplomatycznej, działając z ramienia papieża!

Wyśmienicie zilustrowany scenariusz zawierający bardzo istotną zmianę w mechanice: gracze nie tylko stają przed wyzwaniem zmierzenia się z upływającym czasem, ale także przed dramatycznymi wyborami moralnymi, których przyjdzie im dokonać.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

4.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń T.I.M.E Stories: Światło wiary


Najbardziej przydatne recenzje

Sapphire101

Liczba recenzji: 117

Aby nie zdradzać żadnych szczegółów dotyczących fabuły, skupię się na wykonaniu/grywalności scenariusza. Ilustracje są na bardzo wysokim poziomie i świetnie wprowadzają w klimat, jeśli dodamy do tego jeszcze odpowiednią muzykę w tle, będzie idealnie 😉 Teksty na kartach, mimo kilku literówek w polskim wydaniu również bardzo pozytywnie wpływają na immersję. Jeżeli chodzi o grywalność, scenariusz jest zdecydowanie mniej „frustrujący” niż np. „Azyl” - przy odrobinie szczęścia być może uda się go przejść bez konieczności wielokrotnych powtórek „od początku” – scenariusz został podzielony na części, które sprawiają, że łatwiej jest graczom powracać do misji, jeśli ta się nie powiedzie. Zagadki (chociaż tych jest niewiele) wg. mnie trudne i wymagające skupienia/kombinowania. Podsumowując "Światło Wiary" to jeden z lepszych scenariuszy do Time Stories, warto rozegrać go zanim zakupimy „nowsze” dodatki.


Sowacz

Liczba recenzji: 73

Dobry, solidny produkt

Jak dla mnie jeden z najlepszych dodatkowych scenariuszy jak wyszedł do tej pory. A zagraliśmy w tym momencie we wszystkie, które wyszły.


Cep6

Liczba recenzji: 20

product.rating.0

Oczywiście wykonanie i strona graficzna dodatku to pierwsza liga!
A to co najważniejsze w TIME Sories czyli fabuła na wielki plus! Bardzo spodobał nam się konflikt religijny, podzielenie scenariusza na rozdziały,W żadnym momencie nie czuć dłużyzny. Sporo decyzji do podjęcia i różne drogi do skończenia dodatku.
Bardzo bardzo trudne zagadki i to można zaliczyć do minusów.
Pozycja obowiązkowa dla fanów T.I.M.E

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: