Klask

Magnetyczna gra zręcznościowa
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 osoby
 • od 8 lat
 • ok. 10 minut
{KLASK}:dźwięk, który wydaje popychacz wpadając do własnej bramki.  Kiedy tylko ktoś w towarzystwie powie: Zagramy w Klask? Jedno jest pewne - okrzykom radości, całej masie świetnej zabawy i... jękom z przegranej nie będzie końca! W grze Klask gracze sterują swoimi popychaczami za pomocą trzymaczy i uderzają w kulkę przesuwając ją po całej planszy. Celem w grze jest umieszczenie kulki w bramce przeciwnika. Należy być jednak ostrożnym, aby nie stracić kontroli nad popychaczem lub aby nie wpadł on do bramki gracza, ponieważ przyniesie to punkty przeciwnikowi. Do poruszania przeszkadzaczy można używać kulki - jednak należy uważać - kiedy dwa przeszkadzacze przyczepią się do popychacza gracza, przeciwnik otrzyma 1 punkt! Osoba, która jako pierwsza zdobędzie 6 punktów - wygrywa! Klask to:  1.Rywalizacja – tu nie ma znaczenia kto z kim gra: dzieci z rodzicami, dziewczyna z chłopakiem, paczka kumpli, koleżanki z pracy... Każda partia będzie równie zacięta.  2. Taktyka – strategiczne myślenie, właściwa taktyka i uważne obserwowanie każdego ruchu przeciwnika to podstawa w tej grze.  3. Zabawa – mimo całej masy rywalizacji i sporej ilości taktyki, Klask to przede wszystkim świetna zabawa, w której mottem przewodnim jest: Radość grania!
Autor:
Mikkel Bertelsen
Wydawca:
G3
21995

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 16.07.2020


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


{KLASK}:
dźwięk, który wydaje popychacz wpadając do własnej bramki. 

Kiedy tylko ktoś w towarzystwie powie: Zagramy w Klask? Jedno jest pewne - okrzykom radości, całej masie świetnej zabawy i... jękom z przegranej nie będzie końca!

W grze Klask gracze sterują swoimi popychaczami za pomocą trzymaczy i uderzają w kulkę przesuwając ją po całej planszy.

Celem w grze jest umieszczenie kulki w bramce przeciwnika. Należy być jednak ostrożnym, aby nie stracić kontroli nad popychaczem lub aby nie wpadł on do bramki gracza, ponieważ przyniesie to punkty przeciwnikowi.

Do poruszania przeszkadzaczy można używać kulki - jednak należy uważać - kiedy dwa przeszkadzacze przyczepią się do popychacza gracza, przeciwnik otrzyma 1 punkt!

Osoba, która jako pierwsza zdobędzie 6 punktów - wygrywa!

Klask to: 

1.Rywalizacja – tu nie ma znaczenia kto z kim gra: dzieci z rodzicami, dziewczyna z chłopakiem, paczka kumpli, koleżanki z pracy... Każda partia będzie równie zacięta. 

2. Taktyka – strategiczne myślenie, właściwa taktyka i uważne obserwowanie każdego ruchu przeciwnika to podstawa w tej grze. 

3. Zabawa – mimo całej masy rywalizacji i sporej ilości taktyki, Klask to przede wszystkim świetna zabawa, w której mottem przewodnim jest: Radość grania!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza
 • 2 znaczniki punktów
 • 4 przeszkadzacze (1 zapasowy)
 • 2 kulki (1 zapasowa)
 • woreczek do przechowywania
 • 2 magnetyczne dwuczęściowe sterówki
 • instrukcja

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Klask


Najbardziej przydatne recenzje

M_zdrojek

Liczba recenzji: 108

Bardzo ciekawa gra zręcznościowa, zgadzam się z krążącymi opiniami, że jest to lepsza, bardziej poręczna wersja cymbergaja, którą możemy odpalić nawet w domu, podczas imprezy, czy po prostu po śniadaniu/przed obiadem.
Dużym plusem jest wprowadzeniem do znanej mechaniki, trzech, negatywnych znaczników, które ograniczają nasze możliwości poruszania się po boisku. Na plus, moim zdaniem wychodzi też zamiana tradycyjnej bramki na wycięte koło. Dodaje to kolejny, nowy aspekt do rozgrywki, tzn. możliwość stracenia punktu poprzez wpadnięcie do dołu naszego "piłkarza".
W kategorii gier zręcznościowych to jest duży powiew świeżości. 5/5.


Tajkoon

Liczba recenzji: 76

Ze szwedzkich PUBów na polskie stoły. Gra zręcznościowa, w której oprócz szybkich ruchów (jak w cymbergaju) liczy się precyzja i opanowanie. Wbij przeciwnikowi kulkę ale przy okazji nie wpadnij do własnej bramki ;-)


Niuniek

Liczba recenzji: 54

Gra jest przyjemna, ale to tyle.
Ni to piłkarzyki, ni cymbergaj.
Ładnie i porządnie wykonana, proste, jasne zasady, można szybko wytłumaczyć, zagrać w zasadzie z każdym.
Ale jak dla mnie to za szybko się nudzi, za mało zabawy i emocji, a takie kierowanie od spodu jest mało intuicyjne i mi sprawiało nieco problemów. Trzeba też uważać z wyczuciem siły, żeby nam nasz popychacz nie uciekł - trzyma się w końcu tylko na magnesie.
Nie jest to gra, którą będziemy często wyciągać i w nią grać. Bardziej jest to rodzaj ciekawostki.
W tej cenie polecałabym kupić coś nieco bardziej regrywalnego.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie