Komplet kości - Krwiopijców - Czarno-Srebrny

Zestaw 7 kości do gier RPG
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
Komplet kości - Krwiopijców - Czarno-Srebrny to zestaw zarówno dla wszelkich nieśmiertelnych, jak i zabójców martwiaków. Kości Krwiopijców są czarne jak noc przerażających opowieści, ze szklanicą czarnej coli i głuchym głosem Mistrza Gry, który snuje historię krainy wampirów pełnej istot łaknących krwi. Ryte zdobienia, nawiązują do najlepszych wzorców cmentarnych bram, wypełnione są (nietoksyczną) farbą barwy rtęci, która wprost przypomina niespokojne noce i mgły pełne czyhających wampirzych niewolników.
Wydawca:
Q-Workshop
4495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Komplet kości - Krwiopijców - Czarno-Srebrny to zestaw zarówno dla wszelkich nieśmiertelnych, jak i zabójców martwiaków.

Kości Krwiopijców są czarne jak noc przerażających opowieści, ze szklanicą czarnej coli i głuchym głosem Mistrza Gry, który snuje historię krainy wampirów pełnej istot łaknących krwi. Ryte zdobienia, nawiązują do najlepszych wzorców cmentarnych bram, wypełnione są (nietoksyczną) farbą barwy rtęci, która wprost przypomina niespokojne noce i mgły pełne czyhających wampirzych niewolników.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 7 kości

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet kości - Krwiopijców - Czarno-Srebrny


Najbardziej przydatne recenzje

Viroledo

Liczba recenzji: 32

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny zestaw, ładny i jednocześnie łatwy w odczycie, co rzadko idzie w parze. Polecam. Niestety do 5 ed. Dedeków i tak potrzeba jeszcze jednej k20, ale to świetny start.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie