Komplet klasyczny - Beżowo-bordowy

Zestaw 7 kości
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
Komplet klasyczny - Beżowo-bordowy to zestaw wielościennych kości wykonanych według klasycznie eleganckiego projektu, z najlepszego materiału i ozdobionych prostymi, ale bardzo pięknymi elfimi cyframi, czytelnymi jak nigdy dotąd. Kości te mają pomóc Twoim bohaterom eksplorować podziemia, walczyć ze smokami i pozwolić znaleźć właściwe ścieżki z wieloma przygodami we wszelkich światach gier.
Wydawca:
Q-Workshop
2695

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Komplet klasyczny - Beżowo-bordowy to zestaw wielościennych kości wykonanych według klasycznie eleganckiego projektu, z najlepszego materiału i ozdobionych prostymi, ale bardzo pięknymi elfimi cyframi, czytelnymi jak nigdy dotąd.

Kości te mają pomóc Twoim bohaterom eksplorować podziemia, walczyć ze smokami i pozwolić znaleźć właściwe ścieżki z wieloma przygodami we wszelkich światach gier.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 7 różnych kości

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet klasyczny - Beżowo-bordowy


Najbardziej przydatne recenzje

Berni

Liczba recenzji: 20

Dobry, solidny produkt

Bardzo dobrze wykonane kości, wypełnienie dokładne i ciekawe. Z początku wydają się nieco nieczytelne i wprowadzają zamieszanie, ale szybko można się przyzwyczaić.


Tomasz Raszka

Liczba recenzji: 7

Jak dla mnie ideał :)

Muszę przyznać, że kostki te urzekły mnie "od pierwszego wejrzenia". A po odebraniu i odpakowaniu paczki stwierdziłem, że wyglądają lepiej niż na stronie. Zdecydowanie najładniejszy z moich zestawów.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie