English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Orbis

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 510 804 049

Godziny otwarcia:
09:00 - 21:00 (pon. - sobota)
10:00 - 20:00 (niedziela)

Rebel Times

Numer 136 / Styczeń 2019

pobierz
REBELowe PDKi
Szkoły grają!

Podsumowanie akcji Tajemniczy Mikołaj 2017

 

Podsumowanie akcji Tajemniczy Mikołaj 2017

 

Czym jest inicjatywa Tajemniczy Mikołaj? To świąteczna akcja, w której jednocześnie otrzymujesz prezent od nieznanej Ci osoby i wysyłasz grę do nieznajomych.

 

W tym roku - tradycyjnie - w akcji można było wziąć udział na dwa sposoby. Oprócz osobom prywatnym, gry można było wysłać również charytatywnie - jako Tajemniczy Mikołaj mieliśmy wówczas okazję przygotować prezenty dla wylosowanej placówki opiekuńczej, szkoły, oddziału przyszpitalnego, koła zainteresowań lub biblioteki i dostarczyć odrobinę radości podopiecznym nie oczekując niczego w zamian.

 

Jak nam poszło?

 

Naszą rolą było rozlosowanie adresów oraz upewnienie się, że wszyscy biorący udział otrzymają gry, a zapominalscy wyślą paczki 0na czas.

 

Udało się! W akcji udział wzięło 115 Tajemniczych Mikołajów. Część polegająca na zakupie gier z listy życzeń nieznanego nam planszomaniaka zainteresowała 80 osób, a 60 wspaniałych darczyńców wysłało gry w ramach części charytatywnej.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy z Wami współpracować. Dziękujemy, że chcecie poświęcać swój czas i środki i rokrocznie przyłączacie się do akcji, zostając Tajemniczymi Mikołajami! Jesteście najlepsi!

 

Co dalej? 

 

Akcja na pewno powróci pod koniec roku. Jeśli macie pytania, uwagi lub komentarze, to adres tajemniczymikolaj@rebel.pl czeka na Wasze maile!

 

Podziękowania!

 

Nie tylko my jesteśmy wdzięczni! Przeczytajcie część podziękowań, jakie udało nam się znaleźć, czy to na Facebooku, czy w mailach:


 

 

Fundacja Kraina Nadziei

 

Już po raz kolejny Tajemniczy Mikołaj obdarował grami, w miarę grzeczną gromadkę dzieci z którymi prowadzimy zajęcia. Tym razem otrzymaliśmy trzy gry - Geniusz, Osadnicy z Catanu i Tajniacy. Bardzo dziękujemy za wybranie gier, które pozwolą na rozwój logicznego myślenia, spostrzegawczości, kreatywnego myślenia, dokonywania wyborów. Przede wszystkim pozwolą pomóc w zmaganiach z problemem wyuczonej bezradności.

 


Szkolny Klub Gier Planszowych w Siechnicach

 

Drogi Tajemniczy Mikołaju!

Chcielibyśmy Tobie bardzo podziękować za wspaniały prezent, którym nas obdarowałeś. Dzięki Tobie możemy poznać nowe gry - wypłynąć na poszukiwanie skarbów, albo nauczyć się pakować zwierzęta cyrkowe do pociągu! Nasza pasja do gier planszówek wzrasta i nie możemy się doczekać kolejnych spotkań Klubu.

 

Pozdrawiamy Ciebie serdecznie i życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym 2018 roku Tobie i wszystkim elfom z Wydawnictwa Rebel!

 

Dzieci ze Szkolnego Klubu Gier Planszowych w Siechnicach wraz z opiekunami

 

 


ŚWIETLICOWE KÓŁKO GIER PLANSZOWYCH przy PSP nr 11 w Kędzierzynie - Koźlu

 

Drogi Tajemniczy Mikołaju!

 

W imieniu dzieci ze świetlicowego kółka gier planszowych składamy serdeczne podziękowania za Twoją hojność. Twój prezent sprawił nam olbrzymią radość, a tak duża ilość i różnorodność nowych gier sprawiła, że każdy z nas znalazł coś dla siebie. Z całego serca DZIĘKUJEMY! Dziękujemy również Wydawnictwie Rebel. To właśnie dzięki takim akcjom małe, szkolne kółka gier mogą wzbogacić się o nowe pozycje. Jesteście Wielcy!

 


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Nochowie

 

Drogi Tajemniczy Mikołaju!

 

Chcielibyśmy bardzo podziękować za to, że o nas pamiętałeś i przysłałeś do nas swoich pomocników z olbrzymią przesyłką. Wszyscy z ciekawością zabraliśmy się do jej rozpakowania, a tam....tyle gier!! Od razu zaczęliśmy budować domki, sprawdzać swoją wiedzę na czas, opowiadać niestworzone historie, a wszystko dzięki Tobie! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!

 


Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie

 

Dobry wieczór,

 

Odwiedził nas w tym roku bardzo bogaty Tajemniczy Mikołaj! W naszej przesyłce znaleźliśmy aż cztery gry! Serdecznie dziękujemy naszemu Mikołajowi za fantastyczne gry i wsparcie naszego Szkolnego Koła Gier oraz całej firmie Rebel za wspaniałą akcję!

 

Życzymy jednocześnie spokojnych, pełnych dobrych emocji i uśmiechów świąt! Nasze z pewnością będą udane! Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania, gdzie będziemy poznawać zasady naszych najnowszych gier!

 

Dziękujemy za uśmiechy na naszych twarzach, za dzielenie się pasją gier planszowych i za mnóstwo pozytywnych emocji oraz wrażeń, które nam podarowano! Aż brakuje słów, by wyrazić naszą wdzięczność - przesyłamy zatem małe, świąteczne zdjęcie.

 

Uczniowie z Gryfina


Zespół Szkół im. Jana Pawła II

 

Szanowny Tajemniczy Mikołaju

 

W imieniu uczniów, dyrekcji oraz nauczycieli Zespołu Szkół im. Jana Pawła II niezmiernie miło mi podziękować za prezent, którym nas obdarowałeś. Zasili on naszą kolekcję gier wykorzystywanych do nauki, zabawy jak i pracy, jak również wesprze w integracji, tworzeniu przyjaznej atmosfery oraz kreatywnym spędzaniu wolnego czasu w naszym klubowym graniu A z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy Ci dużo radości, satysfakcji i spełnienia oraz wielu rozgrywek owocnych w przyjemnie spędzony czas w serdecznej atmosferze