Karta płatnicza

 

Po dokonaniu przez klienta transakcji na serwerze PolCardu, kwota transakcji zostaje zablokowana na rachunku karty klienta. Systemy VISA i EUROCARD, wymagają by w ciągu 7 dni od transakcji została ona zatwierdzona. Dlatego w ciagu 7 dni suma ta zostanie pobrana z rachunku karty.

 

Uwaga! Przy płatności kartą kredytową, blokada środków na karcie nie jest natychmiastowa i następuje w czasie do 24 godzin.

 

Wybierając tę formę płatności, zostaniesz poproszony o przelanie całej kwoty za zamówione produkty na nasze konto. System sklepu oraz system PolCard'u poprowadzą Cię przez procedurę płatności i podpowiedzą kolejne kroki.

 

Informacje o systemie PolCard.

 

Transakcje płatności online w sklepie internetowym REBEL.pl realizowane są przez PolCard, który jest centrum autoryzacji kart kredytowych. PolCard autoryzuje karty kredytowe działające w systemie VISA lub Europay/Mastercard (większość kart płatniczych w Polsce należy do jednego z tych dwóch systemów).

 

Ponieważ ze względów bezpieczeństwa do każdego numeru zamówienia zapisywana jest pojedyncza sesja autoryzacyjna. W przypadku błędnej autoryzacji, musisz dokonać ponownego zamówienia. Po upływie 3 dni od nieudanej próby autoryzacji, paczka zostanie anulowana, zawsze jednak możesz skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać nam dyspozycje, co do dalszych losów swojego zamówienia.

 

Dane Twojej Karty podczas przesyłania siecią są zaszyfrowane i chronione bezpiecznym protokołem Secure Sockets Layer 128 bitów.

 

Jest to rodzaj zabezpieczenia polegający na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer centrum autoryzacji. Informacja wysyłana z serwera do klienta jest również kodowana, a po 'osiągnięciu celu' dekodowana.

 

Sklep internetowy REBEL.pl NIE widzi numeru karty kredytowej podawanego przez klienta!  Płatność odbywa się na serwerach PolCard-u, stosującego zabezpieczenia najwyższej klasy.

 

Cała operacja płatności przeprowadzana jest w czasie rzeczywistym (online), co oznacza, iż posiadacz karty może od razu otrzymać odpowiedź czy płatność zostanie zrealizowana czy nie.

 

Pewność otrzymania zamówionego produktu.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zaufanie Klientów do naszego sklepu jest najważniejsze. To ono buduję opinię o nas, która przy sprzedaży internetowej jest najistotniejsza. W żadnym wypadku nie pozwolimy sobie tego zaufania i dobrej opinii naruszyć. Zależy nam, aby Klienci byli zawsze zadowoleni z zamówionych produktów i obsługi, by polecali nas innym i wracali do nas, by zostali naszymi stałymi Klientami.

 

Jesteśmy świadomi faktu, że opinie innych Klientów są najlepszą rekomendacją, dlatego też proponujemy zapoznać się z komentarzami Klientów dotyczącymi naszego sklepu.

 

Przeczytaj więcej komentarzy Klientów o sklepie »


© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl