English version English version

sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

» wyszukiwanie zaawansowane

Sanctum

Newsletter

Zapisz się! Informacje o nowościach będziesz dostawać na e-mail! Tylko świeżutkie informacje ;-)

Zapisuję się!
dlaczego warto?

Katalog gier

Centrum Prezentowe Centrum Prezentowe Gry planszowe i towarzyskie Gry planszowe i towarzyskie Łamigłówki Łamigłówki Gry RPG po polsku Gry RPG po polsku Gry RPG po angielsku Gry RPG po angielsku Karcianki kolekcjonerskie Karcianki kolekcjonerskie Gry figurkowe i bitewne Gry figurkowe i bitewne Dla dzieci Dla dzieci Książki i czasopisma Książki i czasopisma Funko - POP! Funko - POP! Akcesoria Akcesoria Promocje Promocje

Sklep w Gdańsku

REBEL - CH Metropolia
poziom -1, przy wyjściu z SKM
ul. Jana Kilińskiego 4
80-452 Gdańsk
tel. 508 247 667

Z powodu stanu zagrożenia epidemiologicznego, sklep stacjonarny w CH Metropolia nieczynny do odwołania.

Rebel Times

Numer 147 / Grudzień 2019

pobierz
REBELowe PDKi
Szkoły grają!
Szkoły grają!

Gry RPG po angielsku :: Bluebeard's Bride

Bluebeard's Bride

Przerażająca i niepokojąca gra fabularna




Wydanie angielskie

Cena: 199.95 zł

Dostępność: w magazynie
( wysyłka JUTRO - sprawdź w punktach sprzedaży )


A young bride is wed to an ugly, but powerful man with a blue beard. He invites her to explore the house... but one room is forbidden. Eventually, the young bride falls prey to her curiosity and opens it, discovering the gruesome display of former brides murdered...

 

Panna młodaExplore Bluebeard’s mansion and create your own beautifully tragic version of the dark fairy tale with Bluebeard’s Bride. Experience the nightmarish memories that haunt the rooms of this broken place and discover the truth of what happened here. But it is up to you and your friends to decide whether or not you are a faithful or disloyal bride.

 

In Bluebeard’s Bride book, you get:

 

  • five playbooks, each representing a different aspect of the Brides personality
  • detailed instructions for running the game and playing to find out what happens
  • tools for creating your own custom servants, rooms, and horors for Bluebeard’s Bride
  • tips and tricks for managing horror at your table, including safety mechanisms

 

Bluebeard’s Bride is an investigatory horror tabletop roleplaying game that makes use of the same rules-light engine as Apocalypse World, Monsterhearts, and Urban Shadows to create stories of horror in the vein of Crimson Peak, American Horror Story, and The Company of Wolves.


Podstawowe informacje



 

Cena: 199.95 zł
sztuk:  do koszyka


Inne produkty w tej kategorii:


Bluebeard’s Bride: Book of Lore

Czy odważysz się otworzyć tajemnicze...,
cena: 119.95 zł

Bluebeard’s Bride: Tarot of Servants

Klimatyczna talia 84 kart do...,
cena: 139.95 zł

Bluebeard’s Bride: Book of Mirrors

Poznaj mroczne losy nowych, tajemniczych...,
cena: 119.95 zł

Bluebeard’s Bride: Book of Rooms

Czy odważysz się poznać tajemnice...,
cena: 119.95 zł


Klienci, którzy kupili Bluebeard's Bride, kupili również...:


Kult: Divinity Lost - The Black Madonna

When the new year’s eve...,
cena: 179.95 zł

Band of Blades

The Legion is in retreat...,
cena: 169.95 zł

Invisible Sun RPG: Secrets of Silent Streets

Miasto pełne tajemnic,
cena: 169.95 zł

Invisible Sun RPG: Book M

Some say it...,
cena: 199.95 zł

The Cthulhu Hack: Core Rules

Opis systemu, przykładowe postaci i...,
cena: 29.95 zł

Triumvene

Odwiedź alternatywne światy,
cena: 209.95 zł




Twój koszyk:


Twój koszyk jest pusty.

Masz pytania?

Jesteśmy na Gadu-Gadu:

12886439 (Aleksandra)

27211 (Artur)

40259215 (Michał)

Możesz też do nas napisać: sklep@rebel.pl
reklamacje@rebel.pl
lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta:
tel. 508 247 667
(godz. 10-16)
Odwiedź nas: Facebook YouTube

Akceptujemy płatności

Przyjmujemy karty VISA, MasterCard oraz szybkie przelewy mTransfer, Płacę z Inteligo, Nordea, Przelew24, MultiTransfer
oraz płatność przy odbiorze.

Sanctum