Komentarze do produktu: Komplet Kości Descent: Wędrówki w mroku

Zestaw kości


micaj [ dodano: 23.09.2019 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bez dodatkowych gra się ciężej, trzeba szukać potrzebnych po stole. Zakup konieczny.
0
micaj [ dodano: 08.09.2018 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Kości idealnie uzupełniają kolekcję. Co prawda szkoda, że brakuje przynajmniej jednej zielonej, ale z tymi co są nie tracimy nerwów na ciągłe poszukiwanie właściwej kości. Za brak zielonej -1, poza tym perfekt. Gdybym nie miał, kupił bym jeszcze raz. :)
0
Grzegorz2010 [ dodano: 29.03.2018 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Uważam, że jest to potrzebny dodatek do gry, szczególnie kiedy jest 4 graczy a stół jest zwykle zawalony różnymi rzeczami i nie trzeba wtedy przekładać kości. Do tego czasem rzuca się większą ilością kości niż jest w zestawie podstawowym.
1
Furrman [ dodano: 19.07.2017 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Zestaw podstawowych kości do gry. Przy grze w 5 osób będą bardzo przydatne - nie trzeba trzymac zestawu w jednym miejscu stołu tylko np rozłożyć po obu jego stronach. Również w późniejszej fazie gry przydadza się przy rzucaniu milionami kości po serii buffów i kosmicznego ekwipunku. Szkoda że autor postanowił zrobić z tego osobny pakiet, ale tak działa ten biznes.
0
Miłośnik
Kryspin30 [ dodano: 30.03.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kości kości kości - nigdy za wiele.
Wykonanie super - dla mnie bomba. Jako, że należę do tych osobników co chomikują kości to wiecie more more more... i jeszcze raz more hehe
W tym momencie mam ich tyle że spokojnie dla każdego gracza starcza u mnie i się supcio gra.
Jeśli posiadacie podstawkę warto jeśli nawet nie jesteście takim chomikiem jak ja zakupić chociaż jeden komplet - zdecydowanie lepiej się gra. Człowiek nie skupia się na szukaniu kości ale na grze.
0
Nocny Marek
Medeus [ dodano: 28.11.2016 ]
kości nie odbiegają jakością w stosunku do tych z podstawowej gry. Nie ma żadnych różnic w materiale. przy grze 3+ konieczny zakup.
0
Weteran
Urath [ dodano: 26.06.2015 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Zestaw kości do Descenta, dokładnie taka sama ilość jak była w podstawce. Cena nie jest szczególnie wygórowana a wygoda posiadania większej liczby kości uprzyjemnia rozgrywkę. Rebel na 5.
1
Mistrz Gry
CMDR_Blue_R [ dodano: 11.06.2015 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Niestety, kości nie zasłużyły na 4. Niby pudełko jest dobre, bo można je otworzyć bez rozrywania, ale w zestawie brakuje mnie zielonych kości z dodatków. Jako dodatkowe kości do podstawki sprawdzają się nieźle, ale do dodatków? Jedyne, co ratuje dodatki, to, że w dwóch z nich (czy 3?, nie pamietam) były zielone kości, przez co jest ich więcej. Niemniej tutaj mamy tylko kości do podstawki.
1
Magister
Matiwan [ dodano: 09.05.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dla osób, które grają w Descenta nałogowo drugi zestaw kości niezbędny. Nie ma wtedy konieczności przekazywania sobie nawzajem kości obrony czy ataku, jest ich po prostu dość.
1
R.ochodzki [ dodano: 06.05.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
No cóż... Dzięki tym kością rozgrywka dużo sprawniejsza :)
1
ignus [ dodano: 16.10.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kości do Descenta nigdy dość. Jak najbardziej przydatny produkt, gdyż sama podstawka ma tych kostek ciut za mało.
2
Ddmkr [ dodano: 11.08.2014 ]
Kości bardzo przydatne przy grze w więcej osób, zresztą - zawsze lepiej mieć więcej kości ;)
Wykonanie nie różni się od tych z podstawki.
Cena nienajniższa, ale warto choć jeden taki dodatkowy komplet mieć, jeśli Descent często gości u was na stole.
1
JanMarian [ dodano: 21.07.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Cóż, kości jak to kości - taki sam zestaw jak w podstawce. Z dodatkowymi kostkami gra się jednak dużo wygodniej - już nie trzeba zapamiętywać większości wyników. Poza tym, jak w RPGach, dobrze jeśli Mroczny Władca ma pod ręką własny zestaw. Wykonanie bardzo dobre, wyglądają na trwałe. Minusy to brak zielonej kości mocy no i cena - mogłoby być taniej. Ale takie już realia dla gier z FFG...
Wysyłka z Rebela klasycznie już na najwyższym poziomie. Polecam zawsze i wszędzie.
3
Magister
TrucicielX [ dodano: 03.07.2014 ]
Kompletny zestaw kości do gry DESCENT.
0
Weteran
Mad Pablo [ dodano: 01.06.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Niezbędny dodatek do Descenta. Dodatkowy zestaw przydatny jest nie tylko jako pomoc na stole gdy każdy chciałby mieć swój zestaw, ale także w późniejszych stadiach kampanii gdy potrzeba jest rzucić większą ilością kostek. Polecam.
4
Pionier
Peter6667 [ dodano: 14.05.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dodatkowy zestaw kości zawsze się przyda dla graczy ceniących sobie brak przeszkód w rozgrywce związany z ciągłym przekazywaniem sobie kostek. Kości z zestawu podstawowego w zupełności wystarczą do rozgrywki, natomiast jeśli prowadzi się częste sesje to dodatkowy zestaw jest jak najbardziej przydatny.
2
Tomasz [ dodano: 19.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo dobry zestaw kości do Descent 2nd edition. Jeśli gracie w więcej osób to wręcz niezbędnik, ułatwia i przyśpiesza grę. Poza tym jeśli znacie niektóre karty z dodatków to może okazać się wielkim ułatwieniem posiadanie go aby nie przerzucać wyników tylko zawsze mieć pełna pulę. Kostki same w sobie trzymają poziom tych z podstawki. Polecam!
6
Weteran
DJ [ dodano: 19.11.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Obowiązkowy zestaw do gry w Descent. W podstawce znajdują się 1-2 kostki każdego koloru, a już podczas pierwszego Aktu kampanii, można natrafić na sytuacje, gdzie są potrzebne np 4 szare kostki. W Akcie drugim rzucamy już standardowo 2 "power dice" i każda zdolność dodająca kolejną, powoduje konieczność "zapamiętania" wyniku na starej kości i jej przerzucenia, co jest dość czasochłonne i kłopotliwe. Nadmiarowe kostki obrony przydają się również podczas rozpatrywania ataków obszarowych, aby zaznaczać obronę poszczególnych figurek.
3
Maciej Krok [ dodano: 12.11.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Kości jak kości - są identyczne z tymi w grze, więc tworzą jedną spójną całość. Moim zdaniem FFG mogłoby włożyć ten dodatkowy zestaw do Labiryntu Zagłady, zwłaszcza że w tej kampanii regularnie trzeba rzucać a to dwiema czarnymi, a to trzema szarymi, a to trzema żółtymi... Poza tym w zestawie nie ma dodatkowych zielonych kości, a w Labiryncie Zagłady jest wiele możliwości dołożenia do ręki trzeciej zielonej. Zdaję sobie sprawę, że ten zestaw jest starszy niż Labirynt Zagłady, więc trudno byłoby oczekiwać w nim zielonych kostek, ale jednak kupiłem go po to, żeby nie musieć "zapamiętywać" rezultatów i przerzucać kości z powodu ich zbyt małej ilości. Brak zielonych kostek powoduje, że mój problem nie zostanie rozwiązany przez rok, bo mniej więcej tyle upłynie zanim Galakta wyda w Polsce Cień Nerekhall.

Rebel jak zawsze ;-)
3
Pionier
Michał [ dodano: 02.10.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Bardzo praktyczny zestaw dodatkowych kości. Przyda się zwłaszcza w bardziej zaawansowanej fazie kampanii, gdy rozwinięcie postaci wymaga coraz częściej dodatkowych kości ataku i obrony (np. 2 brązowe dla Beastmastera). Niestety zabrakło zielonych kości, co jest moim zdaniem dużym niedopatrzeniem (celowym?) producenta. Dlatego tylko 4.
1
Wojciech [ dodano: 20.07.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
kości kupione z myślą przyspieszenia rozgrywki, każdy ma swój zestaw, polecam.
3
Thor [ dodano: 19.07.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kości jak kości, a ponieważ Descent ma takie a nie inne to dodatkowy zestaw zawsze się przyda. Gracze mogą mieć swoje i władca podziemi ma swoje, a jakby coś się stało to mamy zapasowy zestaw. Lepiej mieć niż potem płakać
3
Trendsetter
Paweł Dudzik [ dodano: 19.06.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Myślę, że wszyscy grający w Descenta boją się o zgubienie choć jednej kości do Descenta. Warto więc zaopatrzyć się w ten zestaw dodatkowych kości :)

Plusy
+ w razie zgubienia, dodatkowe kości jak znalazł
+ możliwość rozdzielenia kości wśród graczy by każdy miał szybki dostęp
+ cena jak zestaw 9 specjalnych kości, przyzwoita

Minusy
- brak
- ewentualnie można było dodać "coś" jeszcze ale to takie już czepianie się :)
5
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl