Komentarze do produktu: Pytaki

Niezwykle przyjemna gra rodzinna


Krystyna1953 [ dodano: 13.04.2020 ]
Wspaniała... hmmm... nawet nie gra, tylko sposób na spędzenie czasu z rodziną. Nie sądziłam, że są jeszcze rzeczy, których nie wiem o mężu u córce, a dzięki Pytakom rozmawialiśmy godzinę z autentycznym zainteresowaniem. Pytaki są wspaniałe!
1
Poliglota
Kostuch [ dodano: 26.03.2020 ]
Moja ocena: 5
Nie wiem czy można to nazwać grą, tak naprawdę. Widzę to raczej jako pewne ćwiczenie (może nawet metodę rehabilitacyjną w pewnych przypadkach) pod przykrywką gry. Otóż, mamy tutaj różne pytanie, począwszy od bardzo prostych po dość trudne, na przykład na temat twoich marzeń, rzeczy, których nie lubisz, które sprawiają ci przykrość lub trudność. Uważam, że ta 'gra' sprzyja zacieśnianiu więzów rodzinnych i pomaga w lepszym poznaniu członków swojej rodziny. Jednak jest pewien warunek - uważam, że trzeba podejść do tej gry na spokojnie, bez komentowania odpowiedzi w głupawy sposób. Grając w to miałam wrażenie, że pytania są tak naprawdę pewną pomocą, punktem startowym, który umożliwia otwarcie się, i jeśli rodzic potrafi to wykorzystać, to może dowiedzieć się czegoś ciekawego o swoim dziecku :)
3
Vanillamagic [ dodano: 21.03.2020 ]
Całkiem fajna ale nie porywa aż tak bardzo. 3/5
0
Robsal [ dodano: 02.07.2019 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
fajna gra rodzinna
1
Anna Ka [ dodano: 16.05.2019 ]
To gra, która zaskakuje, bo kiedy siedzisz w gronie rodzinnym, czy znajomych, możesz dowiedzieć się rzeczy, których nie wiedziałeś. Integruje ludzi i jest świetnym sposobem, aby ludzie przestali patrzeć w ekrany komórek tylko sobie w oczy:)
1
Mike Wazowski [ dodano: 16.05.2019 ]
Błysk geniuszu. Jakością wydania przewyższa większość gier. Do tego w pełni polski pomysł i wydanie. Najbardziej rodzinna gra jaka kiedykolwiek powstała.

Może zagościć w każdym domu. Gra jak mało która świetnie się sprawdza także rozgrywce z dziadkami i w rozgrywkach wielopokoleniowych.

Może grać jednocześnie nawet 20 i 30 osób. I w każdej chwili ktoś może odejść od stołu i nie przeszkadza to reszcie w zabawie. Można grać 10 min albo 2 g. Wszystko zależy od naszej decyzji i chęci.
0
Bananinho [ dodano: 10.01.2019 ]
Gorąco polecam produkt !
0
Sylor1978 [ dodano: 23.09.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna gra, buduje relacje, pozwala zrozumieć innych. Polecam szczególnie rodzinom
1
Informator
Wazka [ dodano: 25.02.2016 ]
Dobra gra integracyjna. Bardzo przyjemnie się w nią gra, gdy już pokona się pierwsze skrępowanie ;)
0
Marek_K65 [ dodano: 16.12.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra szczególnie przydatna dla rodzin z dziećmi, gdzie występują trudności z komunikacją. W sposób bardzo spokojny i przyjazny gra przełamuje takie zahamowania. Daje wszystkim uczestnikom wiedzę o sobie nawzajem.
Proste zasady łatwe do nauczenia. Gra nie posiada planszy, więc można grać wszędzie - wystarczy nieco wolnej powierzchni. Zdecydowanie polecam.
2
Sorsa [ dodano: 09.06.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna gra! Super sposób na spędzanie czasu z rodziną w każdym wieku! Sześcioletnia córa ćwiczy czytanie, próbuje na jednym słowie, a następne czyta kolejna osoba, potem kolejna, potem kartonik wraca do niej itd. Jest śmiech, jest wzruszenie, jest bliskość, jest zajęcie - twórcze i zbliżające wszystkich :) Polecam serdecznie!
3
Birkinowa [ dodano: 05.06.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawy pomysł. Graliśmy w trzy pokolenia naszej rodziny. Było wiele okazji do śmiechu, kilka do nostalgii i dużo więcej niż na co dzień sposobności do okazywania sobie uczuć! :) Polecamy na rodzinne spotkania.
1
Rudaania [ dodano: 01.06.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo fajna gra, o ile grą można ją nazwać. To raczej łącznik pomiędzy rodzicami a dziećmi. Pomaga się do siebie zbliżyć i inaczej spojrzeć na pewne rzeczy.
1
Arotko [ dodano: 22.05.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kapitalna i bardzo wartościowa gra, a do tego świetnej jakości!
1
Naczo_M [ dodano: 15.04.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra bardzo fajnie przygotowana, z pożytkiem przetestowana w kilku różnych grupach i sytuacjach ;)

Jedynym jej minusem jest to, że trudno ją wykorzystać poza rodziną. Na szczęście dość łatwo można przygotować dodatkowe żetony z pytaniami. Ja mam zamiar dorzucić trochę pytaków tak, aby gra posłużyła mi w pracy do integracji dziaciaków, a także na koloniach.

Śmiało polecam!
0
Pionier
Nloriel [ dodano: 04.03.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Nietypowa, świetna gra dla całej rodziny albo dla grupy znajomych, pomaga lepiej się poznać i zintegrować. W sumie wszystko zawarte jest w opisie powyżej :)
1
kowa [ dodano: 13.12.2014 ]
Pytaki ciężko nazwać grą :) To bardziej pretekst do rozmów - tych bardziej i mniej poważnych. Forma zachęca już nawet najmłodsze dzieciaczki, a dzięki kostkom można z nimi w lekki sposób pogadać nawet o nie najłatwiejszych emocjach i uczuciach.

Bardzo polecam na rodzinne wieczory.
0
Picia306 [ dodano: 14.08.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Wspaniały i do tego niebanalny pomysł na grę! Choć tak naprawdę grą bym tego nie nazwał, bo zdecydowanie odbiega od innych gier. W wielu rodzinach nie rozmawia się zbyt często o uczuciach, a to doskonały sposób na poznanie siebie. Rewelacyjne dla narzeczonych. Sprawdziłem. Jestem facet i mi szczególnie trudno jest rozmawiać. Z ta grą rozmowa o uczuciach idzie znacznie łatwiej. Zwłaszcza gdy nie wiem jak zacząć. Mam mnóstwo pytać, których niestety nie ma w zestawie gry. Ale to już wiem jak rozwiążę. Zamierzam we własnym zakresie dorobić nowe żetony z interesującymi mnie pytaniami lub naklejać pytania na te oryginalne żetony. Na pewno kupię na prezent moim najbliższym rodzinom.
1
Bożyszcze
Jędrek [ dodano: 09.07.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Pytaki to interesujący tytuł na rynku. Ciężko nazwać mi ten produkt grą, raczej nie jest też zabawą- powiedziałbym, że to przede wszystkim narzędzie terapeutyczne, poprawiające relacje rodzinne. Właśnie w tym obszarze wykorzystuję najczęściej Pytaki- w mojej pracy często spotykam się z ludźmi, którzy nie potrafią rozmawiać z dziećmi, nie wiedzą, czego potrzebują i o czym marzą ich pociechy, zapominają o okazywaniu emocji... Pytaki stwarzają szansę na lepsze poznanie członków własnej rodziny, poprawę wzajemnych relacji. Właśnie w tym obszarze gra jest w mojej ocenie najbardziej przydatna. Myślę, że, gdyby nie praca, tytuł dość szybko mógłby się znudzić- może nie jest to jednorazowa rozgrywka, ale po kilku posiedzeniach raczej wylądowałby na półce.
2
RedJane [ dodano: 03.07.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Wszystkim polecam tę grę :) i małym i dużym - świetna rodzinna zabawa, dzięki której można bliżej poznać członków rodziny i śmiać się przy tym i płakać (ze wzruszenia)

Polecam gorąco !!!
1
Małgorzata [ dodano: 07.04.2014 ]
Ta gra zacieśnia wiezi rodzinne, chwile spędzone wspólnie są niezapomniane. Moźe to być okazja do usłyszenia od nastoletniego dziecka słowa kocham. To czego w codziennym zabieganiu nie dostrzegamy, cenny dar rodziny można odkrywać wspólnie. Ta gra ma wręcz wartość terapeutyczną. Z serca polecamy.
1
Alex [ dodano: 13.01.2014 ]
Ta gra to masakra.
1
Maria Kowalczyk [ dodano: 26.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo polecam, swietna zabawa dla całej rodziny. Święta były ideala okazja do wypróbowania gry. Radości było dużo, ale i zaskoczenia odpowiedziami też. :)
2
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl