Komentarze do produktu: Story Cubes: Akcje

9 kości, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści


Ulcia13 [ dodano: 21.05.2020 ]
Oj dzieje się na tych kostkach, z nimi żadna opowieść nie będzie nudna. Myślę, że fajne dodać story cubes akcja do innych wariantów aby opowieść nabrały tytułowej akcji.
0
Suchykiller [ dodano: 14.05.2020 ]
Story Cubes to świetna gra do wykorzystania z dziećmi na rozwijanie wyobraźni. Nieskończoność możliwości i niesamowita zabawa.
2
Ja [ dodano: 22.04.2020 ]
Wreszcie gadulstwo jest atutem podczas gry! 😂
1
TheTofiq [ dodano: 27.03.2020 ]
Dobra gra, polecam!
0
Kotekbyk [ dodano: 29.02.2020 ]
fajne edycja dla dzieci ;)
1
Patra999 [ dodano: 29.02.2020 ]
ciekawa część :)
2
Człowiek o wielu twarzach
LukePL [ dodano: 16.01.2020 ]
Bardzo dobry pomysł na rozwijanie wyobraźni i kreatywności u dzieci oraz na rozruszanie starszych umysłów :)
2
Łowca
Vanisz [ dodano: 13.05.2019 ]
Bardzo prosta gra. Polecam szczególnie osobom z wyobraźnią, które są w stanie zbudować ciekawe historie z losowych elementów.
1
Voitekbob [ dodano: 19.04.2019 ]
Fajne rozszerzenie do Story Cubes. Dzięki nim tworzenie opowieści staje się coraz ciekawsze.
1
Maycia [ dodano: 09.10.2017 ]
Fajny dodatek do super gry rozwijającej wyobraźnię. Dodatkowe kostki bardzo fajnie urozmaicają opowieści
2
Nocny Marek
Samburo [ dodano: 03.08.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Jak rozruszać 10 nieznanych osób. Dać im "Story Cubes" i poprosić ich o opowiedzenie historii.

W ten sposób po 30 minutach impreza rozkręciła się na dobre.

Czy potrzeba lepszej rekomentacji? :)

Co do wykonania to nie ma do czego się przyczepić. Kości solidne, farba nie schodzi po byle rzucie.

Nic tylko grać :)
2
Jana_74 [ dodano: 21.02.2017 ]
Dostałam tą wersję Story Cubes na urodzinki i obrazki przedstawione na nich są mega super!!
Moja ulubiona to jedzenie ciastka :3
PS. Polecam grać 45 kostkami na raz XD
2
Pisarz
Nayia [ dodano: 24.08.2016 ]
Nie posiadam tego zestawu, ale wielu nauczycieli, których znam, bardzo sobie go chwali jako idealny zestaw kości do nauki uczenia zdań (czasowniki), a także do nauki podstawowych zwrotów w językach obcych. Na pewno przydatny zestaw do tworzenia bardziej dynamicznych historii i nadawania im tempa :)
1
Łowca
littleolgie [ dodano: 22.07.2016 ]
Story Cubes są niesamowite pod względem swojej uniwersalności i mnogości zastosowań - do zabaw z dziećmi, jako gra imprezowa czy integracyjna po zastosowanie przy różnego rodzaju szkoleniach z przemówień, prezentacji, speechwritingu. Tutaj - jak zwykle - bardzo dobrze wykonane, solidne, w zgrabnym pudełeczku. Zgadzam się z poprzednikami, że ten konkretny zestaw najlepiej sprawdza się z minimum jednym innym zestawem, ale samodzielnie też daje radę. ;)
3
Rathor [ dodano: 07.07.2016 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Akcje świetnie sprawdzają się w połączeniu z innym zestawem Story Cubes.
0
Greenpiece [ dodano: 26.04.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Agree with all other people. Story cubes are story cubes. And by the way, images are not printed, they are carved into dice themselves and painted - nice bonus.
0
Mazzpg [ dodano: 31.03.2016 ]
Świetna gra, która doskonale sprawdza się na imprezach. Dziewięć wyrzucanych kostek może stanowić podstawę do historii opowiadanej zarówno przez jednego gracza, jak i przez kilku, opowiadających kolejno po jakimś fragmencie historii.

Można również grać, wymyślając własne zasady. Bardzo dobrze bawiliśmy się, gdy rzucaliśmy hasło, będące np. imieniem i nazwiskiem kogoś z polityki. Wówczas trzeba było ułożyć coś dotyczącego tej osoby, co pasowałoby do kostek.

Gra nie tylko wspiera kreatywność, ale pozwala na zintegrowanie grupy oraz daje wiele śmiechu. Polecam!
0
Marzyciel
Anna [ dodano: 23.12.2015 ]
Akcje zdecydowanie bardziej nadają się na dodatek niż samodzielny zestaw kostek. Całość wykonania stoi na tym samym wysokim poziomie.
2
Pionier
Piotruś Pan [ dodano: 18.11.2015 ]
Moim zdaniem ten zestaw kostek jest zupełnie niegrywalny. Idealnie natomiast sprawdzi się jako element większego, zmieszanego zestawu.
0
Dorota [ dodano: 26.10.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

Zakupione jako pomoc do snucia opowieści z cyklu Czarnych historii;)

Potwierdzam, że rysunki czasem są nieczytelne, kostki też mogłyby być większych rozmiarów - jak te w wersji MAX
2
Misz88 [ dodano: 07.10.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Przyjemna zabawka zarówno do tworzenia ciekawych historii w ramach zabaw towarzyskich, jak i pomoc przy prowadzeniu bardziej nowofalowych sesji RPG.
1
Naczo_M [ dodano: 09.07.2015 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kolejne świetne kości!
Produkt dobry, jak zwykle świetnie urozmaica grę. Na pewno plusem jest fakt, że jest to jedna z "podstawowych" wersji 9cio kostnych. Choć jak dla mnie, to i tak lepiej kupić przynajmniej 2 pakiety ;)
1
Miłośnik
Xdelco [ dodano: 21.06.2015 ]
Solidny produkt. Prosta i ciekawa gra.
Polecam!
10/10
2
Informator
Wazka [ dodano: 15.06.2015 ]
Polecam każdemu :) Świetna gra imprezowa :) a te ludziki na kostkach są ,,przeuocze" ;) Spodobają się chyba większości graczy ;) Pokaźny zasób obrazków umożliwia zabawę ograniczoną jedynie naszą wyobraźnią ;)
1
Msdraziel [ dodano: 29.01.2015 ]
Bardzo ciekawy dodatek 9 nowych kości. Nowe historie, dłuższe i bardziej zróżnicowane. Jak ktoś lubi takie gry to dodatek mu się spodoba na 100%
1
Agataryg [ dodano: 06.01.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Fajne, przydatne rozszerzenie do podstawowej story cubes. Dla graczy wkręconych w klimat obowiązkowe :)
1
Miejscowy
Paola13 [ dodano: 02.12.2014 ]
jeśli uwielbiamy podstawowe story cubes - to ten zestaw jest obowiązkowy :) zarówno do łączenia z podstawka jak i samodzielnej gry
2
Marta.nowicka [ dodano: 25.09.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Znakomita pomoc do nauki języków. Im więcej czasowników związanych z ilustracją na kostce jesteś w stanie wymienić, tym lepiej :)
3
Bożyszcze
Jędrek [ dodano: 02.08.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
W mojej ocenie najlepszy z dodatków do Story Cubes. W pudełku znajdziemy 9 kości przedstawiających czynności, dzięki czemu (po połączeniu z innymi zestawami) otrzymamy jeszcze lepsze opowieści. Komplet nadaje się również do "samodzielnej" rozgrywki, bez łączenia z innymi zestawami.
7
Szczęściarz
Tyrkin [ dodano: 11.07.2014 ]
Fantastyczne rozszerzenie Story Cubes :) akcje, w połączeniu z innymi dodatkami wprowadzają ogrom nowych możliwości, pomysłów i zabawnych połączeń, które możemy wykorzystywać w naszych historiach :) jeżeli zastanawiasz sie nad kupnem, to jak dla mnie jest to obowiązkowa pozycja :)
1
Pionier
Bartosz Mroziński [ dodano: 16.05.2014 ]
Posiadanie zestawu podstawowego oraz kości akcji pozwalają na ciekawy wariant - rzucamy wszystkimi kośćmi po czym łączymy kości w pary: akcja + przedmiot. Powinny wyjść z tego zupełnie odjechane opowieści i to bez środków psychotropowych. Muszę przetestować na dzieciach (to znaczy: ten wariant, a nie środki psychotropowe).
4
Bożyszcze
MG [ dodano: 20.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Seria Story Cubes to bardzo udana gra w układanie opowieści na bazie wylosowanych za pomocą kostek ikonek. Gram w nią z moją sześcioletnią córką i mam nadzieję, że kiedyś zastąpi mnie jako nowy Mistrz Gry :) Każdy zestaw jest w zasadzie samodzielną grą, ponieważ cokolwiek by nie było na kościach narysowane, zawsze można z tego ułożyć jakieś zdanie, a zdania mogą połączyć się w opowieść.

S.C. Actions zawiera ikonki przedstawiające czynności, w odróżnieniu od poprzednich, które oparte były na przedmiotach. Z czynnością skojarzyć można zarówno następstwo zdarzeń, jak i miejsce lub przedmioty konieczne do jej wykonania. Zdecydowanie warto dołączyć te kości do zestawu bazowego, lub któregokolwiek tematycznego, uzyskując ciekawą mieszankę.

Grę głównie polecam rodzicom z dziećmi. Oczywiście, jak ktoś lubi, można ją potraktować jako grę imprezową dla studentów, ale szczerze... jakoś tego nie widzę :)

Kości zapakowane są w bardzo solidne pudełeczko z zapięciem magnetycznym. Łatwo można ją zabrać ze sobą. Kości z różnych zestawów mają ikonki w różnych kolorach.
5
robert sołtys [ dodano: 12.12.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
wszysto super polecam
2
Adam Szymkiewicz [ dodano: 21.10.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna sprawa! Kupiłem niedawno kości podstawowe dla mojego 7 letniego siostrzeńca i jesli chodiz o niego.. uwielbia słuchać stwarzanych na prędce opowieści. Za to jego brat (9 lat) uwielbia układac historie. Ten produkt kupuje z myślą o starszym siostrzeńcu żeby urozmaicić im wspólną zabawę. Naprawdę polecam :)
3
Tomasz Czana [ dodano: 15.10.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Najmniej podobają mi się z całej serii i lepiej łączyć akcje z innymi kośćmi. Mimo to ciekawa odmiana.
3
Ela [ dodano: 04.04.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jak każdy produkt Story Cubes. Najfajniejszą stroną jest absolutna niepowtarzalność gry i to, że może być albo w parze z innymi, albo solo i w ogóle nie traci na tym fabuła. Bo fabułę tworzy każdy z osobna! Możemy robić to na imprezie ze znajomymi, możemy sami w domu, z grupą przyjaciół, a zasady modyfikujemy według własnego pomysłu - genialne na kreatywność!
2
Łukasz [ dodano: 11.03.2013 ]
Przykład nie tylko zabawnej gry ale i świetnego narzędzie szkoleniowego - zwłaszcza podczas nauki języków obcych :)
2
Marcin [ dodano: 09.02.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Ciekawa forma rozrywki dla dorosłych z odrobiną dystansu i świetna zabawa dla dzieci rozwijająca wyobraźnię i umiejętność narreacji. Wielkim plusem jest jej niewielki kieszonkowy rozmiar oraz proste zasady, ktróre sam możesz dowolnie modyfikować, urozmaicać. Nie bez znaczenia jest również niewysoka cena. Dostępny dodatek pozwala zwiększyć istotnie liczbę wariantów opowieści.
2
Maciej Jesionowski [ dodano: 16.01.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dodatkowe kości do Story Cubes. Bardzo urozmaicają grę, no i pozwalają na grę w większym gronie!

Same pozytywy!
2
Zibi [ dodano: 07.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna zabawa, doskonała na krótkie sesje. Moja córka błyskawicznie zrozumiała ideę gry i wczuła się w rolę narratora. Polecam.
3
Tomasz Jarząbek [ dodano: 04.12.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna gra dla młodszych i starszych. Świetnie nadaje się do rozwijania wyobraźni u młodych graczy, a dla starszych stanowi świetny przerywnik od bardziej skomplikowanych gier.
2
Marina [ dodano: 23.09.2012 ]
kości dobrej jakości, solidny produkt, ciekawy pomysł na grę, polecam serdecznie produkt
1
Justyna Daniel [ dodano: 13.09.2012 ]
Kostki genialne!
1
Katarzyna Trukawka [ dodano: 11.09.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Ekstra:) polecam szczerze!! świetna zabawa
2
Maciej Maciejski [ dodano: 17.08.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Nie mogę wyjść z podziwu jak fajne są te kosteczki.

Nie spotkałem też osoby, która po przedstawieniu jej konceptu Story Cubes, nie chciałaby nimi choć raz rzucić, zobaczyć co wypadnie i opowiedzieć jakąś historyjkę :)

Kostki są wykonane bardzo starannie, pudełeczko się szczelnie zamyka, jest małe i łatwo jest je wrzucić w plecak, a nawet od biedy - do kieszeni i jechać z tym w siną dal.

Bardziej przydatne są zwykłe Story Cubes czy SC:Voyages. Ale akcje też mają swoje zastosowanie.
3
mko [ dodano: 16.07.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo fajne rozszerzenie do story cubes. Polecam. Na pewno urozmaici gre.
2
Marcin [ dodano: 10.06.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jeśli komuś mało kostek z podstawowego zestawu proponuję dodać kolejne. Wyśmienita zabawa gwarantowana.
Mały rozmiar, idealnie dopasowane pudełko to tylko dodatkowe plusy.
Polecam.
2
Łukasz Jastrzębski [ dodano: 15.05.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo lubię story cube'sy, świetna gra na małe imprezki ze znajomymi. Dodatkowe zestawy dają naprawdę dużo więcej frajdy. Spróbujcie ułożyć historyjkę z wykorzystaniem kilku kompletów :)
1
Pionier
Jakub Malęga [ dodano: 10.04.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Super zabawa w opowieści:). Zakupiłem ten dodatek do podstawki która już mam dla mojej żony, do zabawy z dziećmi w pracy:)... Rozwija kreatywność, i jak dodamy nagrywanie opowieści to śmieje się cała sala:)
2
Pawel Staniszewski [ dodano: 05.04.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
świetna gra! dostarcza wiele zabawy podczas spotkań ze znajomymi przy piwku, podczas zabaw z dzieckiem(w moim przypadku z synkiem). sprawdza się znakomicie jako inspiracja do wymyślania bajek gdy wyobraźnia rodzica zawodzi!
polecam!!!
2
Łowca
Maciej Kleszczewski [ dodano: 08.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Genialny produkt. Zdecydowanie polecam wszystkim niezależnie od wieku. Gra w którym wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem.
1
Łowca
Maciej Kleszczewski [ dodano: 08.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Genialny produkt. Zdecydowanie polecam wszystkim niezależnie od wieku. Gra w którym wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem.
1
Krzysztof [ dodano: 23.01.2012 ]
Dobry pomysł na rozwijanie kreatywności i umiejętności opowiadania - trzeba tylko troszkę przymknąć oko na logikę powiązań między poszczególnymi elementami historii - wtedy zabawa murowana.
1
Łukasz Zieliński [ dodano: 28.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna gra i zabawa dla całej rodziny. Z każdym rzutem kostki dają możliwość tworzenia wyjątkowych historii, ta gra naprawdę rozwija kreatywność:) Rebel oczywiście rządzi, jak zawsze!:)
2
Dagmara Beger [ dodano: 08.12.2011 ]
Młodsze dzieci to uwielbiają! Rzucanie kostkami i opowiadanie historii może je zająć na długie godziny a opowieści są rzeczywiście niesamowite :)
2
Weteran
Maciej Jagaciak [ dodano: 08.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kostki kupiłem bardziej jako inspirację niż grę, ale i tak uważam, że jest to genialny produkt. Każdy obrazek z actions to jakaś czynność, więc dobrze dodać też kostki z podstawowego zestawu.
2
Dawid Pawlica [ dodano: 14.10.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
9 kostek i niezliczone godziny zabawy - szczerze polecam!
1
Marcin Wojciech Oleszak [ dodano: 12.10.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Gra dla dużych i małych. Trening zdolności improwizacji w mówieniu i przy wymyślaniu sesji nawet w trakcie sesji.
1
Dorota Sadowska [ dodano: 24.09.2011 ]
Obowiązkowy dodatek dla miłośników Story Cubes! Łączenie dwóch zestawów ze sobą daje ogromne możliwości! My wrzucamy 18 kostek do pojemnika i losujemy 9 (są wtedy mieszane). Doskonała zabawa!
1
Maciej Socha [ dodano: 06.09.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Wspaniała seria, super zabawa, z czasem sam możesz zadziswić siebie tym, co jesteś w stanie z tych 9 kostek wycisnąć!
3
Katarzyna [ dodano: 23.08.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Genialne! Świetna zabawa przy wymyślaniu historyjek. Plus na walor edukacyjny - opowiadanie w obcym języku.
1
Karolina [ dodano: 03.08.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Podobnie jak Story cubes ta pozycja również robi u nas furorę. Mam tylko jedną uwagę. Jesli ktoś chce wybrać tylko jedną z tych 2 gier z myslą o zabawie z dziećmi, niech jednak wybierze Story cubes. W Story cubes actions da się pójść na łatwiznę, gdyż jak wiadomo, da się zbudować opowieść z samych czasowników, a z samych rzeczowników nie, więc trzeba pogłówkować.
2
Jakub Kopeć [ dodano: 21.07.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetna - i przenośna - pomoc do rozruszania zardzewiałych zdolności improwizacji. Przyjemne dla oka, wyraźna i trwałe obrazki. Polecam.
1
Bard
Radosław Michalak [ dodano: 05.06.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Zestaw równie dobry, jak podstawowy, choć zupełnie inny. Obrazki dające dużo więcej swobody. A w połączeniu oba zestawy dają nieskończoną ilość kombinacji do dowolnych zastosowań.
1
Weteran
Jacek Lewandowski [ dodano: 26.05.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Fajne, rozwijają wyobraźnie. Pierwsze rzuty i opowieści są trochę sztywne i trudne ale z każdą kolejną grą idzie coraz lepiej i zabawniej.
Dobre dla 8 latka jak i dla 60 latka :)
2
Poliglota
Agnieszka [ dodano: 11.04.2011 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Kupiłam "Story Cubes: Actions" jako dodatek i urozmaicenie do podstawowych Story Cubes - fajnie jest mieszać zestawy uzyskując kombinację rzeczowników z czynnościami, choć zauważyłam że "Actions" czasem sprawiają więcej trudności z identyfikacją obrazka ("co to w ogóle ma przedstawiać?"), choć dla części osób może to być zaleta - więcej dowolności w interpretacji / wymyślaniu. Kości naprawdę ćwiczą twórcze myślenie, dlatego myślę, że są świetnym prezentem dla dzieci, ale dorośli i młodzież z kolei wymyślają bardziej dowcipne historyjki. Czyli jest to gra dla obdarzonych wyobraźnią w dowolnym wieku.
4
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl